Versenynaptár
Legfrissebb eredmények | Következő mérkőzések

2017. november 22. szerda
NB II./B 19:15 Ford Ivanics-Budafok II. - MAFC Csepel Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2017. november 23. csütörtök
Serdülő/B (Budapest) 16:00 BUDAFOK - KLKS BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
Nemzeti Kadett Bajnokság 17:30 BUDAFOK - Százhalombattai KSE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Nemzeti Junior Bajnokság 19:00 BUDAFOK - BKG DSE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Budapest "C" osztály 20:45 BUDAFOK - Cap City Crew Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2017. november 24. péntek
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - DEAC U23 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2017. november 25. szombat
Junior/B (Budapest) 12:00 BUDAFOK - Kölcsey Hősei Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2017. november 26. vasárnap
Junior/B (Budapest) 11:30 Szent Pál Akadémia - BUDAFOK HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gyömrői út 71./A
Nemzeti Serdülő Bajnokság 11:45 Keresztúri KS - BUDAFOK Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
Nemzeti Serdülő Bajnokság 15:15 BUDAFOK - Újpest-MT Babits Mihály Gimnázium
1049 Budapest, Tóth Aladár u. 16-18.
NB II./B 17:00 Százhalombattai KSE - Ford Ivanics-Budafok II. Százhalombatta - Városi Sportcsarnok
2440 Százhalombatta, Vasút u. 41.
2017. november 27. hétfő
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - Budai XI. SE Öregfiúk Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2017. november 30. csütörtök
Regionális Kiemelt Bajnokság 18:50 BUDAFOK /A - Hidegkúti KK Kempelen Farkas Gimnázium
1223 Budapest, Közgazdász u. 9-11.
Budapest "C" osztály 20:45 BUDAFOK - Szentendrei KSE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2017. december 2. szombat
NB II./B 00:01 BC Csepel I. - Ford Ivanics-Budafok II. ---- Ismeretlen helyszín ----
,
Kadett/B (Budapest) 09:00 BUDAFOK - Malév SC Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Junior/B (Budapest) 10:40 BUDAFOK - Újpest-MT /B Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2017. december 3. vasárnap
Nemzeti Kadett Bajnokság 10:00 Kaszások Akadémia - BUDAFOK III. ker. Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
Regionális Kiemelt Bajnokság 17:00 BLF Palota - BUDAFOK /B Károly Róbert 14 évf.Iskola
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
2017. december 5. kedd
Nemzeti Junior Bajnokság 18:00 Budapest Csepel - BUDAFOK Kazinczy Ált. Isk.
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
2017. december 9. szombat
Serdülő/B (Budapest) 15:00 Zuglói Sasok /B - BUDAFOK Honvéd - Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy. út 53
2017. december 10. vasárnap
Kadett/B (Budapest) 15:00 Zuglói Sasok - BUDAFOK Honvéd - Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy. út 53
NB I./B 18:00 MAFC - Ford Ivanics-BUDAFOK Gabányi Sportcsarnok
1119 Budapest, Hauszmann u. 25.
Budapest "C" osztály 19:30 Szabadtéri SE - BUDAFOK Erzsébet Utcai Ált. Isk.
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
2017. december 11. hétfő
Nemzeti Junior Bajnokság 17:45 BUDAFOK - Újpest-MT /B Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2017. december 13. szerda
NB II./B 19:15 Ford Ivanics-Budafok II. - BKG DSE Veresegyháza Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - Student KC Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2017. december 14. csütörtök
Budapest "C" osztály 20:45 BUDAFOK - 12 Karátos Iskola Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2017. december 16. szombat
Junior/B (Budapest) 10:30 Ziccer Kosársuli - BUDAFOK ---- Ismeretlen helyszín ----
,
NB II./B 18:30 ELTE-BEAC Újbuda - Ford Ivanics-Budafok II. ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Ált. és Középisk.
1123 Budapest, Kiss János altábornagy u. 40-42.
2017. december 17. vasárnap
Regionális Kiemelt Bajnokság 19:00 DMTK Haraszti Sasok - BUDAFOK /B Dunaharaszti - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskol
2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
2017. december 19. kedd
Országos U20 Bajnokság 16:30 Ford Ivanics-BUDAFOK - BKG PRIMA SE BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - BKG PRIMA SE BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2018. január 5. péntek
Országos U20 Bajnokság 16:30 Ford Ivanics-BUDAFOK - Budaörsi DSE BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - Alba Fehérvár BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2018. január 6. szombat
Serdülő/B (Budapest) 09:00 BUDAFOK - Bp. Honvéd SE /B Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Kadett/B (Budapest) 10:40 BUDAFOK - Újpest-MT /B Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Junior/B (Budapest) 12:20 BUDAFOK - Zuglói Sasok Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. január 7. vasárnap
Budapest "C" osztály 10:30 Párkány Street - BUDAFOK Erzsébet Utcai Ált. Isk.
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
2018. január 8. hétfő
NB II./B 20:30 Ford Ivanics-Budafok II. - MAFC Martos Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. január 10. szerda
NB I./B 19:30 Falco KC Szombathely - Ford Ivanics-BUDAFOK Szombathely - Arena Savaria
9700 Szombathely, Sugár út 18.
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - KKS Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. január 11. csütörtök
NB II./B 20:15 TFSE - Ford Ivanics-Budafok II. TF-csarnok
1123 Budapest, Alkotás u. 44.
Budapest "C" osztály 20:45 BUDAFOK - Szabadtéri SE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. január 12. péntek
Országos U20 Bajnokság 16:30 Ford Ivanics-BUDAFOK - Óbudai Kaszások BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - Óbudai Kaszások BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2018. január 13. szombat
Kadett/B (Budapest) 10:00 KLKS - BUDAFOK Benkő István Református Általános Iskola és Gimnáz
1043 Budapest, Nyár u. 4.
Nemzeti Kadett Bajnokság 10:00 Zsiros Akadémia Kőbánya - BUDAFOK Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada utca 27-29.
2018. január 14. vasárnap
Junior/B (Budapest) 09:00 KOKEC - BUDAFOK BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy út 10.
2018. január 15. hétfő
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - Hidegkúti KK Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. január 19. péntek
Regionális Kiemelt Bajnokság 18:30 NKE SE - BUDAFOK /B Mártírok u.
,
2018. január 20. szombat
Serdülő/B (Budapest) 09:00 Zsiros Akadémia Kőbánya 2005 - BUDAFOK Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada utca 27-29.
Kadett/B (Budapest) 09:00 BUDAFOK - MAFC KS /A Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Junior/B (Budapest) 10:40 BUDAFOK - KLKS Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Nemzeti Kadett Bajnokság 13:00 BLF Palota - BUDAFOK Károly Róbert 14 évf.Iskola
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
Budapest "C" osztály 15:00 BLF KK - BUDAFOK Károly Róbert 14 évf.Iskola
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
NB II./B 17:00 Malév SC - Ford Ivanics-Budafok II. Malév - dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
2018. január 26. péntek
Országos U20 Bajnokság 16:00 Motax KC Pápa - Ford Ivanics-BUDAFOK Pápa - Városi Sportcsarnok
8500 Pápa, Várkert u. 4.
NB I./B 18:00 Motax KC Pápa - Ford Ivanics-BUDAFOK Pápa - Városi Sportcsarnok
8500 Pápa, Várkert u. 4.
2018. január 27. szombat
Serdülő/B (Budapest) 14:20 BC Csepel - BUDAFOK Kazinczy Ált. Isk.
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
Budapest "C" osztály 18:00 István Öf. - BUDAFOK Erzsébet Utcai Ált. Isk.
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
2018. január 29. hétfő
NB II./B 20:30 Ford Ivanics-Budafok II. - Tehetséges Fiatalok-Budapest Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. január 31. szerda
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - BUDAFOK /A Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. február 2. péntek
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - Sopron KC Sportiskola BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2018. február 3. szombat
Junior/B (Budapest) 10:00 Gold Boys - BUDAFOK ---- Ismeretlen helyszín ----
,
2018. február 4. vasárnap
Budapest "C" osztály 15:00 Terézvárosi BC - BUDAFOK Erzsébet Utcai Ált. Isk.
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
Kadett/B (Budapest) 16:30 Kaszások Akadémia - BUDAFOK III. ker. Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
2018. február 6. kedd
Regionális Kiemelt Bajnokság 21:00 Öreg Kaszások - BUDAFOK /B III. ker. Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
2018. február 7. szerda
NB II./B 19:15 Ford Ivanics-Budafok II. - Szent Pál Akadémia Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. február 10. szombat
Kadett/B (Budapest) 09:00 BUDAFOK - KLKS Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Junior/B (Budapest) 10:40 BUDAFOK - Bp. Honvéd /B Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. február 11. vasárnap
NB II./B 17:45 Kandó FSC - Ford Ivanics-Budafok II. Közgáz - Lónyay Református Gimnázium
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
2018. február 16. péntek
NB I./B 17:30 SMAFC - Ford Ivanics-BUDAFOK Sopron - Krasznai Ferenc Sportcsarnok
9400 Sopron, Ady E. út 5.
Budapest "C" osztály 18:10 KOKEC - BUDAFOK BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy út 10.
Országos U20 Bajnokság 19:30 SMAFC - Ford Ivanics-BUDAFOK Sopron - Krasznai Ferenc Sportcsarnok
9400 Sopron, Ady E. út 5.
2018. február 18. vasárnap
NB II./B 18:00 Zuglói Sasok - Ford Ivanics-Budafok II. Honvéd - Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy. út 53
2018. február 19. hétfő
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - JKC-FKE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. február 22. csütörtök
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:20 Toldy Vizivárosi Hód - BUDAFOK /B Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
Budapest "C" osztály 20:45 BUDAFOK - Álló Farkasok Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. február 23. péntek
Országos U20 Bajnokság 16:30 Ford Ivanics-BUDAFOK - Salgótarjáni KSE BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - Salgótarjáni KSE BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2018. február 24. szombat
Kadett/B (Budapest) 09:00 BUDAFOK - BLF Palota Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Junior/B (Budapest) 09:00 BLF Palota - BUDAFOK BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy út 10.
2018. február 28. szerda
NB II./B 19:15 Ford Ivanics-Budafok II. - Kőbánya Oldboys Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. március 2. péntek
Országos U20 Bajnokság 16:30 Ford Ivanics-BUDAFOK - Tiszaújváros-Ph. KK BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - Tiszaújváros-Ph. KK BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2018. március 4. vasárnap
Budapest "C" osztály 09:00 Hobbi SK - BUDAFOK Erzsébet Utcai Ált. Isk.
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
NB II./B 18:30 Gödöllői EAC - Ford Ivanics-Budafok II. Gödöllő - Egyetemi csarnok
,
2018. március 7. szerda
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - MAFC Martos Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. március 9. péntek
NB II./B 19:45 Közgáz SC és DSK/A - Ford Ivanics-Budafok II. Közgáz - Lónyay Református Gimnázium
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
2018. március 11. vasárnap
Budapest "C" osztály 12:00 Cap City Crew - BUDAFOK Erzsébet Utcai Ált. Isk.
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
NB I./B 17:00 EKE-Eger-KOK SE - Ford Ivanics-BUDAFOK Eger - Eszterházy Károly Főiskola
3300 Eger, Leányka u . 6.
Országos U20 Bajnokság 19:00 EKE-Eger-KOK SE - Ford Ivanics-BUDAFOK Eger - Eszterházy Károly Főiskola
3300 Eger, Leányka u . 6.
2018. március 14. szerda
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - Maccabi VAC Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. március 16. péntek
Országos U20 Bajnokság 16:30 Ford Ivanics-BUDAFOK - Bajai Bácska FKE BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - Bajai Bácska FKE BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2018. március 17. szombat
NB II./B 18:00 MAFC Csepel - Ford Ivanics-Budafok II. Kazinczy Ált. Isk.
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
2018. március 19. hétfő
Budapest "C" osztály 20:00 Szentendrei KSE - BUDAFOK Magyar Honvédség Altiszti Akadémia
2000 Szentendre,
2018. március 21. szerda
NB II./B 19:15 Ford Ivanics-Budafok II. - Százhalombattai KSE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. március 22. csütörtök
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:30 Budai XI. SE Öregfiúk - BUDAFOK /B ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Ált. és Középisk.
1123 Budapest, Kiss János altábornagy u. 40-42.
2018. március 25. vasárnap
NB I./B 16:00 DEAC U23 - Ford Ivanics-BUDAFOK Debrecen - Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
4032 Debrecen, Oláh Gábor u.
2018. március 28. szerda
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - BLF Palota Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. március 30. péntek
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - MAFC BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2018. április 4. szerda
NB II./B 00:01 Ford Ivanics-Budafok II. - BC Csepel I. ---- Ismeretlen helyszín ----
,
2018. április 5. csütörtök
Budapest "C" osztály 20:45 BUDAFOK - Szabadtéri SE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. április 7. szombat
NB II./B 18:00 BKG DSE Veresegyháza - Ford Ivanics-Budafok II. Veresegyháza - Fabriczius József Általános Iskola
2112 Veresegyháza, Fő út 77-79
2018. április 8. vasárnap
NB I./B 18:00 BKG PRIMA SE - Ford Ivanics-BUDAFOK Szigetszentmiklós - Batthyány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokinai köz 3./14.
Országos U20 Bajnokság 20:00 BKG PRIMA SE - Ford Ivanics-BUDAFOK Szigetszentmiklós - Batthyány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokinai köz 3./14.
2018. április 10. kedd
Regionális Kiemelt Bajnokság 18:50 Student KC - BUDAFOK /B Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u.
Országos U20 Bajnokság 20:00 Budaörsi DSE - Ford Ivanics-BUDAFOK Szigetszentmiklós - Batthyány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokinai köz 3./14.
2018. április 15. vasárnap
NB I./B 18:00 Alba Fehérvár - Ford Ivanics-BUDAFOK Székesfehérvár - Alba Regia Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár, Gáz u. 19.
Budapest "C" osztály 19:30 12 Karátos Iskola - BUDAFOK ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Ált. és Középisk.
1123 Budapest, Kiss János altábornagy u. 40-42.
2018. április 18. szerda
NB II./B 18:15 Ford Ivanics-Budafok II. - ELTE-BEAC Újbuda Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - Dunaharaszti MTK Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. április 19. csütörtök
Budapest "C" osztály 20:45 BUDAFOK - Párkány Street Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. április 21. szombat
Regionális Kiemelt Bajnokság 16:00 KKS - BUDAFOK /B Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gim.
1173 Budapest, Akácvirág u. 49.
2018. április 22. vasárnap
NB II./B 18:00 MAFC Martos - Ford Ivanics-Budafok II. Menyecske Utcai Ált. Isk.
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
2018. május 2. szerda
NB II./B 19:15 Ford Ivanics-Budafok II. - TFSE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. május 4. péntek
Budapest "C" osztály 21:00 Szabadtéri SE - BUDAFOK Erzsébet Utcai Ált. Isk.
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
2018. május 8. kedd
NB II./B 19:15 Ford Ivanics-Budafok II. - Malév SC Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. május 9. szerda
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:15 Hidegkúti KK - BUDAFOK /B Közgáz - Lónyay Református Gimnázium
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
2018. május 10. csütörtök
Budapest "C" osztály 20:45 BUDAFOK - BLF KK Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. május 12. szombat
NB II./B 16:30 Tehetséges Fiatalok-Budapest - Ford Ivanics-Budafok II. SPORT 11 Sportcentrum
1112 Budapest, Kánai út 2.
2018. május 16. szerda
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - NKE SE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. május 18. péntek
NB II./B 19:30 Szent Pál Akadémia - Ford Ivanics-Budafok II. HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gyömrői út 71./A

powered by
Sports Marshal Basketball Edition

Copyright 2012 Budafoki Kosárlabda Klub. All Rights Reserved.
Joomla 1.7 templates by Joomla themes