Versenynaptár
Legfrissebb eredmények | Következő mérkőzések

2018. január 19. péntek
Regionális Kiemelt Bajnokság 19:00 NKE SE - BUDAFOK /B Mártírok u.
,
2018. január 20. szombat
Serdülő/B (Budapest) 09:00 Zsiros Akadémia Kőbánya 2005 - BUDAFOK Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
1103 Budapest, Kada utca 27-29.
Junior/B (Budapest) 10:40 BUDAFOK - KLKS Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Budapest "C" osztály 15:00 BLF KK - BUDAFOK Károly Róbert 14 évf.Iskola
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
NB II./B 17:00 Malév SC - Ford Ivanics-Budafok II. Malév - dr. Vilmos Endre Sportcentrum
1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25.
Nemzeti Kadett Bajnokság 17:00 BLF Palota - BUDAFOK Károly Róbert 14 évf.Iskola
1151 Budapest, Bogáncs u. 51-53.
2018. január 24. szerda
Kadett/B (Budapest) 17:40 BUDAFOK - MAFC KS /A Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
NB II./B 20:30 Ford Ivanics-Budafok II. - BKG DSE Veresegyháza Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. január 25. csütörtök
Regionális Kiemelt Bajnokság 18:50 BUDAFOK /A - Hidegkúti KK Kempelen Farkas Gimnázium
1223 Budapest, Közgazdász u. 9-11.
2018. január 26. péntek
Országos U20 Bajnokság 16:00 Motax KC Pápa - Ford Ivanics-BUDAFOK Pápa - Városi Sportcsarnok
8500 Pápa, Várkert u. 4.
NB I./B 18:00 Motax KC Pápa - Ford Ivanics-BUDAFOK Pápa - Városi Sportcsarnok
8500 Pápa, Várkert u. 4.
2018. január 27. szombat
Serdülő/B (Budapest) 14:20 BC Csepel - BUDAFOK Kazinczy Ált. Isk.
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
Budapest "C" osztály 18:00 István Öf. - BUDAFOK Erzsébet Utcai Ált. Isk.
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
2018. január 28. vasárnap
Regionális Kiemelt Bajnokság 19:00 DMTK Haraszti Sasok - BUDAFOK /B Dunaharaszti - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskol
2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52.
2018. január 31. szerda
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - BUDAFOK /A Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. február 2. péntek
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - Sopron KC Sportiskola BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2018. február 3. szombat
Junior/B (Budapest) 10:00 Gold Boys - BUDAFOK ---- Ismeretlen helyszín ----
,
2018. február 4. vasárnap
Budapest "C" osztály 15:00 Terézvárosi BC - BUDAFOK Erzsébet Utcai Ált. Isk.
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
Kadett/B (Budapest) 16:30 Kaszások Akadémia - BUDAFOK III. ker. Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
2018. február 6. kedd
Regionális Kiemelt Bajnokság 21:00 Öreg Kaszások - BUDAFOK /B III. ker. Sporttelep
1033 Budapest, Rádl árok u. 1.
2018. február 7. szerda
NB II./B 19:15 Ford Ivanics-Budafok II. - Szent Pál Akadémia Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. február 10. szombat
Kadett/B (Budapest) 09:00 BUDAFOK - KLKS Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Junior/B (Budapest) 10:40 BUDAFOK - Bp. Honvéd /B Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. február 11. vasárnap
NB II./B 17:45 Kandó FSC - Ford Ivanics-Budafok II. Közgáz - Lónyay Református Gimnázium
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
2018. február 16. péntek
NB I./B 17:30 SMAFC - Ford Ivanics-BUDAFOK Sopron - Krasznai Ferenc Sportcsarnok
9400 Sopron, Ady E. út 5.
Budapest "C" osztály 18:10 KOKEC - BUDAFOK BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy út 10.
Országos U20 Bajnokság 19:30 SMAFC - Ford Ivanics-BUDAFOK Sopron - Krasznai Ferenc Sportcsarnok
9400 Sopron, Ady E. út 5.
2018. február 18. vasárnap
NB II./B 18:00 Zuglói Sasok - Ford Ivanics-Budafok II. Honvéd - Simon János Kosárlabda Csarnok
1134 Budapest, Dózsa Gy. út 53
2018. február 19. hétfő
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - JKC-FKE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. február 22. csütörtök
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:20 Toldy Vizivárosi Hód - BUDAFOK /B Toldy Ferenc Gimnázium
1015 Budapest, Donáti u. 28.
Budapest "C" osztály 20:45 BUDAFOK - Álló Farkasok Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. február 23. péntek
Országos U20 Bajnokság 16:30 Ford Ivanics-BUDAFOK - Salgótarjáni KSE BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - Salgótarjáni KSE BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2018. február 24. szombat
Junior/B (Budapest) 09:00 BLF Palota - BUDAFOK BEAC Sporttelep
1117 Budapest, Bogdánfy út 10.
Kadett/B (Budapest) 09:00 BUDAFOK - BLF Palota Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. február 28. szerda
NB II./B 19:15 Ford Ivanics-Budafok II. - Kőbánya Oldboys Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. március 2. péntek
Országos U20 Bajnokság 16:30 Ford Ivanics-BUDAFOK - Tiszaújváros-Ph. KK BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - Tiszaújváros-Ph. KK BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2018. március 4. vasárnap
Budapest "C" osztály 09:00 Hobbi SK - BUDAFOK Erzsébet Utcai Ált. Isk.
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
NB II./B 18:30 Gödöllői EAC - Ford Ivanics-Budafok II. Gödöllő - Egyetemi csarnok
,
2018. március 5. hétfő
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - MAFC Martos Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. március 9. péntek
NB II./B 19:45 Közgáz SC és DSK/A - Ford Ivanics-Budafok II. Közgáz - Lónyay Református Gimnázium
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
2018. március 11. vasárnap
Budapest "C" osztály 12:00 Cap City Crew - BUDAFOK Erzsébet Utcai Ált. Isk.
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
NB I./B 17:00 EKE-Eger-KOK SE - Ford Ivanics-BUDAFOK Eger - Eszterházy Károly Főiskola
3300 Eger, Leányka u . 6.
Országos U20 Bajnokság 19:00 EKE-Eger-KOK SE - Ford Ivanics-BUDAFOK Eger - Eszterházy Károly Főiskola
3300 Eger, Leányka u . 6.
2018. március 12. hétfő
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - Maccabi VAC Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. március 16. péntek
Országos U20 Bajnokság 16:30 Ford Ivanics-BUDAFOK - Bajai Bácska FKE BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - Bajai Bácska FKE BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2018. március 19. hétfő
NB II./B 19:15 MAFC Csepel - Ford Ivanics-Budafok II. Kazinczy Ált. Isk.
1215 Budapest, Ív u. 65-71.
Budapest "C" osztály 20:00 Szentendrei KSE - BUDAFOK Magyar Honvédség Altiszti Akadémia
2000 Szentendre,
2018. március 21. szerda
NB II./B 19:15 Ford Ivanics-Budafok II. - Százhalombattai KSE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. március 22. csütörtök
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:30 Budai XI. SE Öregfiúk - BUDAFOK /B ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Ált. és Középisk.
1123 Budapest, Kiss János altábornagy u. 40-42.
2018. március 25. vasárnap
NB I./B 16:00 DEAC U23 - Ford Ivanics-BUDAFOK Debrecen - Oláh Gábor utcai Sportcsarnok
4032 Debrecen, Oláh Gábor u.
2018. március 26. hétfő
NB II./B 19:15 Ford Ivanics-Budafok II. - Tehetséges Fiatalok-Budapest Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. március 28. szerda
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - BLF Palota Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. március 30. péntek
NB I./B 19:00 Ford Ivanics-BUDAFOK - MAFC BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok
1222 Budapest, Promontor u. 89.
2018. április 4. szerda
NB II./B 00:01 Ford Ivanics-Budafok II. - BC Csepel I. ---- Ismeretlen helyszín ----
,
2018. április 5. csütörtök
Budapest "C" osztály 20:45 BUDAFOK - Szabadtéri SE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. április 7. szombat
NB II./B 18:00 BKG DSE Veresegyháza - Ford Ivanics-Budafok II. Veresegyháza - Fabriczius József Általános Iskola
2112 Veresegyháza, Fő út 77-79
2018. április 8. vasárnap
NB I./B 18:00 BKG PRIMA SE - Ford Ivanics-BUDAFOK Szigetszentmiklós - Batthyány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokinai köz 3./14.
Országos U20 Bajnokság 20:00 BKG PRIMA SE - Ford Ivanics-BUDAFOK Szigetszentmiklós - Batthyány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokinai köz 3./14.
2018. április 10. kedd
Regionális Kiemelt Bajnokság 18:50 Student KC - BUDAFOK /B Eötvös József Gimnázium
1053 Budapest, Reáltanoda u.
Országos U20 Bajnokság 20:00 Budaörsi DSE - Ford Ivanics-BUDAFOK Szigetszentmiklós - Batthyány Kázmér Gimnázium
2310 Szigetszentmiklós, Csokinai köz 3./14.
2018. április 15. vasárnap
NB I./B 18:00 Alba Fehérvár - Ford Ivanics-BUDAFOK Székesfehérvár - Alba Regia Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár, Gáz u. 19.
Budapest "C" osztály 19:30 12 Karátos Iskola - BUDAFOK ELTE Gyertyánffy István Gyakorló Ált. és Középisk.
1123 Budapest, Kiss János altábornagy u. 40-42.
2018. április 18. szerda
NB II./B 18:15 Ford Ivanics-Budafok II. - ELTE-BEAC Újbuda Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - Dunaharaszti MTK Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. április 19. csütörtök
Budapest "C" osztály 20:45 BUDAFOK - Párkány Street Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. április 21. szombat
Regionális Kiemelt Bajnokság 16:00 KKS - BUDAFOK /B Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gim.
1173 Budapest, Akácvirág u. 49.
2018. április 22. vasárnap
NB II./B 18:00 MAFC Martos - Ford Ivanics-Budafok II. Menyecske Utcai Ált. Isk.
1112 Budapest, Menyecske u. 2.
2018. május 2. szerda
NB II./B 19:15 Ford Ivanics-Budafok II. - TFSE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. május 4. péntek
Budapest "C" osztály 21:00 Szabadtéri SE - BUDAFOK Erzsébet Utcai Ált. Isk.
1041 Budapest, Erzsébet u. 31.
2018. május 8. kedd
NB II./B 19:15 Ford Ivanics-Budafok II. - Malév SC Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. május 9. szerda
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:15 Hidegkúti KK - BUDAFOK /B Közgáz - Lónyay Református Gimnázium
1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7.
2018. május 10. csütörtök
Budapest "C" osztály 20:45 BUDAFOK - BLF KK Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. május 12. szombat
NB II./B 16:30 Tehetséges Fiatalok-Budapest - Ford Ivanics-Budafok II. SPORT 11 Sportcentrum
1112 Budapest, Kánai út 2.
2018. május 16. szerda
Regionális Kiemelt Bajnokság 20:45 BUDAFOK /B - NKE SE Rózsakerti Demjén I. Ref. Ált. Isk.
1223 Budapest, Rákóczi u. 16.
2018. május 18. péntek
NB II./B 19:30 Szent Pál Akadémia - Ford Ivanics-Budafok II. HIT Park Labdacsarnok
1103 Budapest, Gyömrői út 71./A

powered by
Sports Marshal Basketball Edition

Copyright 2012 Budafoki Kosárlabda Klub. All Rights Reserved.
Joomla 1.7 templates by Joomla themes