• BKSZ
  • MKOSZ
  • Facebook
Budafoki Kosárlabda Klub Logo
  • Főoldal
  • Egyesület
    • Elérhetőségek
    • Szakmai stáb
    • Támogatók
  • BéKáK Kosársuli
    • Ismertető
    • Kosársuli foglalkozások
    • Kosárovi foglalkozások
  • Versenynaptár
    • Legfrissebb eredmények
    • Következő mérkőzések
  • Adatbázis
    • Játékosaink
    • Termek
    • Évadok
  • Információk
    • Mérkőzésbelépők - jegyárusítás
    • Pályarendszabályok
    • Látványsportág támogatás TAO
    • Számviteli beszámoló
    • Adatkezelési tájékoztatás
  • Letöltések
  • Adatlap
Budafok-Tétény
Hunbasket
Equilor

Eredmények

Csapataink

  • · NB II./KIEM
  • · NB I./B
  • · U21
  • · Junior NB
  • · Serdülő NB
  • · Serdülő NB
Hunbasket
Budafok-Tétény
Online X TV
TAKÁCS Márton
Statisztikák

Átlagok

Évad Kiírás M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
2025/2026. Hepp Kupa 4 0 54.5% 33.3% - 45.0% 90.0% 0.5 2.0 2.5 0.2 1.0 1.2 0.8 1.5 0.5 13.2 6.8
2025/2026. NB II. Rájátszás 2 0 70.0% 25.0% - 57.1% 53.8% 1.0 3.5 4.5 0.5 1.0 0.5 1.5 5.0 0.0 19.5 11.5
2025/2026. NB II./NY 10 0 63.0% 41.7% 0.0% 53.0% 67.9% 2.0 2.8 4.8 1.7 0.3 1.0 1.5 1.6 0.1 15.7 10.7
2025/2026. összesen: 16 0 62.7% 37.8% 0.0% 52.1% 68.6% 1.5 2.7 4.2 1.2 0.6 1.0 1.3 2.0 0.2 15.6 9.8
2024/2025. NB II. Rájátszás 5 5 62.1% 38.1% 33.3% 50.9% 80.0% 1.4 4.0 5.4 1.2 0.4 1.4 1.4 2.0 0.0 27.4 13.4
2024/2025. NB II./C 9 2 58.1% 40.0% 100.0% 52.2% 62.1% 1.3 6.3 7.7 2.1 1.3 1.4 1.9 2.2 0.1 20.7 10.1
2024/2025. összesen: 14 7 59.7% 39.1% 50.0% 51.6% 68.2% 1.4 5.5 6.9 1.8 1.0 1.4 1.7 2.1 0.1 23.1 11.3
2023/2024. Hepp Kupa 1 0 71.4% 50.0% 0.0% 60.0% 85.7% 8.0 2.0 10.0 1.0 0.0 3.0 1.0 6.0 0.0 23.0 18.0
2023/2024. NB II./A 5 0 55.6% 35.0% 0.0% 44.0% 100.0% 1.8 5.4 7.2 1.0 0.8 2.0 1.4 2.0 0.4 21.2 11.6
2023/2024. összesen: 6 0 58.8% 36.4% 0.0% 46.7% 95.2% 2.8 4.8 7.7 1.0 0.7 2.2 1.3 2.7 0.3 21.5 12.7
2022/2023. NB II./A 18 1 60.0% 38.6% 23.5% 47.8% 83.0% 1.1 5.9 7.0 0.9 1.3 1.6 1.6 2.6 0.3 22.0 13.6
2022/2023. összesen: 18 1 60.0% 38.6% 23.5% 47.8% 83.0% 1.1 5.9 7.0 0.9 1.3 1.6 1.6 2.6 0.3 22.0 13.6
2021/2022. Hepp Kupa 2 1 30.0% 20.0% 33.3% 27.8% 100.0% 0.0 5.0 5.0 1.0 2.0 1.5 0.5 2.5 0.5 20.0 8.5
2021/2022. NB II./B 19 14 58.0% 31.3% 25.0% 46.5% 66.7% 1.6 4.6 6.2 1.6 1.4 1.6 1.8 2.5 0.2 20.6 12.3
2021/2022. összesen: 21 15 55.8% 30.6% 26.3% 45.0% 69.6% 1.5 4.6 6.1 1.5 1.5 1.6 1.7 2.5 0.2 20.6 12.0
2020/2021. Hepp Kupa 2 2 66.7% 30.0% 0.0% 35.7% 50.0% 1.5 5.0 6.5 1.0 0.5 3.5 3.0 3.0 0.0 16.0 6.0
2020/2021. NB II./B 8 7 66.7% 37.1% 20.0% 47.4% 60.9% 1.6 5.2 6.9 1.5 1.5 1.6 1.9 3.0 0.1 21.6 11.2
2020/2021. összesen: 10 9 66.7% 35.6% 18.2% 45.7% 59.3% 1.6 5.2 6.8 1.4 1.3 2.0 2.1 3.0 0.1 20.5 10.2
2019/2020. Hepp Kupa 1 1 33.3% 33.3% 0.0% 30.0% 100.0% 1.0 6.0 7.0 1.0 3.0 0.0 1.0 1.0 0.0 18.0 8.0
2019/2020. NB II./B 14 9 56.7% 34.3% 36.4% 44.2% 78.6% 1.1 4.1 5.1 1.3 1.0 2.1 1.6 3.0 0.4 21.6 13.6
2019/2020. összesen: 15 10 55.7% 34.2% 34.8% 43.4% 79.3% 1.1 4.2 5.3 1.3 1.1 1.9 1.6 2.9 0.3 21.3 13.2
2018/2019. Hepp Kupa 1 0 - - - - - 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0 0.0 0.0 0.0 16.0
2018/2019. NB II./A 26 23 56.5% 42.4% 23.1% 47.7% 67.3% 1.5 4.5 6.0 1.3 1.2 1.7 1.8 3.1 0.2 21.3 12.3
2018/2019. összesen: 27 23 56.5% 42.4% 23.1% 47.7% 67.3% 1.4 4.3 5.7 1.2 1.1 1.6 1.9 3.0 0.1 20.6 12.5
2017/2018. Hepp Kupa 1 1 - 20.0% - 20.0% - 1.0 2.0 3.0 2.0 2.0 3.0 0.0 2.0 1.0 24.0 2.0
2017/2018. NB II./B 26 22 46.4% 35.4% 30.0% 41.9% 67.6% 1.6 5.0 6.5 1.5 1.0 1.6 1.9 3.3 0.2 24.6 11.7
2017/2018. összesen: 27 23 46.4% 34.7% 30.0% 41.5% 67.6% 1.6 4.9 6.4 1.5 1.0 1.7 1.8 3.3 0.2 24.6 11.3
2016/2017. Hepp Kupa 1 0 50.0% 100.0% - 66.7% 0.0% 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 1.0 2.0 2.0 0.0 7.0 4.0
2016/2017. NB II./B 31 30 58.5% 50.4% 26.7% 53.6% 80.6% 1.4 5.1 6.5 1.4 1.3 1.6 2.5 2.6 0.2 26.1 14.0
2016/2017. összesen: 32 30 58.4% 50.7% 26.7% 53.7% 79.8% 1.3 5.0 6.3 1.4 1.2 1.6 2.4 2.6 0.2 25.5 13.7
2015/2016. Hepp Kupa 1 1 83.3% 50.0% - 64.3% 62.5% 2.0 2.0 4.0 3.0 2.0 1.0 4.0 5.0 1.0 30.0 23.0
2015/2016. NB II./B 30 28 60.0% 37.4% 28.6% 49.6% 75.3% 1.9 7.0 8.8 2.2 1.4 2.2 2.8 4.5 0.4 33.6 15.9
2015/2016. összesen: 31 29 60.7% 38.1% 28.6% 50.1% 74.7% 1.9 6.8 8.7 2.2 1.4 2.1 2.8 4.5 0.5 33.5 16.2
2014/2015. NB I./B 17 10 46.1% 29.6% 50.0% 42.4% 70.3% 1.0 4.1 5.1 1.0 1.4 0.8 3.6 2.6 0.2 21.5 7.5
2014/2015. összesen: 17 10 46.1% 29.6% 50.0% 42.4% 70.3% 1.0 4.1 5.1 1.0 1.4 0.8 3.6 2.6 0.2 21.5 7.5
2013/2014. Hepp Kupa 2 2 90.0% 42.9% 0.0% 63.2% 70.0% 0.0 6.5 6.5 2.5 2.5 2.0 2.5 3.5 0.0 32.5 15.5
2013/2014. NB I./B 11 9 57.5% 26.9% 0.0% 49.0% 80.0% 1.8 6.5 8.3 1.3 1.4 1.5 3.9 3.7 0.3 28.2 12.2
2013/2014. NB II./A 15 14 75.0% 44.9% 0.0% 59.2% 79.0% 1.7 6.9 8.5 2.0 1.1 1.3 2.1 4.0 0.3 29.3 17.6
2013/2014. összesen: 28 25 68.6% 40.2% 0.0% 55.9% 78.7% 1.6 6.7 8.3 1.8 1.3 1.4 2.9 3.9 0.3 29.1 15.3
2012/2013. Hepp Kupa 2 2 46.2% 25.0% 0.0% 38.9% 72.0% 4.0 4.5 8.5 2.5 0.5 0.5 3.0 7.5 0.5 30.0 16.0
2012/2013. NB II./A 19 15 63.3% 38.5% 36.4% 55.9% 51.2% 2.0 5.2 7.2 1.5 1.2 1.3 2.1 3.2 0.6 23.0 12.5
2012/2013. összesen: 21 17 61.7% 37.2% 33.3% 54.3% 55.9% 2.2 5.1 7.3 1.6 1.1 1.2 2.1 3.6 0.6 23.7 12.9
2011/2012. NB II./A 4 2 75.0% 0.0% 0.0% 57.7% 66.7% 1.0 4.0 5.0 1.5 1.0 1.5 1.5 2.8 1.0 20.0 10.0
2011/2012. összesen: 4 2 75.0% 0.0% 0.0% 57.7% 66.7% 1.0 4.0 5.0 1.5 1.0 1.5 1.5 2.8 1.0 20.0 10.0
2010/2011. NB II./B 12 9 56.6% 36.1% 18.2% 47.2% 73.8% 2.9 3.7 6.6 2.3 1.6 2.0 2.1 4.0 0.3 26.8 15.0
2010/2011. összesen: 12 9 56.6% 36.1% 18.2% 47.2% 73.8% 2.9 3.7 6.6 2.3 1.6 2.0 2.1 4.0 0.3 26.8 15.0
2009/2010. NB II./B 23 18 62.0% 46.9% 24.2% 50.9% 69.0% 2.2 4.0 6.2 1.9 1.3 1.0 2.3 3.5 0.4 24.7 13.2
2009/2010. összesen: 23 18 62.0% 46.9% 24.2% 50.9% 69.0% 2.2 4.0 6.2 1.9 1.3 1.0 2.3 3.5 0.4 24.7 13.2
2008/2009. NB II./B 22 16 51.4% 39.5% 22.0% 42.4% 64.9% 2.2 4.4 6.6 2.2 1.1 1.5 2.5 3.9 0.4 28.4 14.0
2008/2009. összesen: 22 16 51.4% 39.5% 22.0% 42.4% 64.9% 2.2 4.4 6.6 2.2 1.1 1.5 2.5 3.9 0.4 28.4 14.0
2007/2008. NB I./B 11 0 54.8% 44.4% 0.0% 47.7% 71.4% 1.0 2.0 3.0 0.6 0.5 0.4 2.1 1.0 0.1 11.6 4.7
2007/2008. NB II./A 21 19 52.8% 23.7% 34.4% 44.6% 65.5% 3.7 8.1 11.8 1.8 2.8 1.5 2.9 4.9 0.6 34.3 19.4
2007/2008. összesen: 32 19 53.0% 25.9% 30.6% 44.9% 66.0% 2.8 6.0 8.8 1.4 2.0 1.1 2.6 3.6 0.4 26.5 14.4
2006/2007. Magyar Kupa 3 3 60.0% 30.8% 42.9% 40.0% 50.0% 1.3 3.7 5.0 1.7 0.0 1.0 2.3 1.7 0.0 23.7 8.0
2006/2007. NB I./B 16 5 45.5% 19.2% 16.7% 35.5% 46.7% 2.2 2.0 4.2 1.1 1.2 1.0 2.7 1.4 0.2 16.6 6.4
2006/2007. NB II./B 27 25 56.3% 39.7% 21.2% 44.7% 68.8% 3.1 6.4 9.5 3.3 2.4 2.7 2.6 4.1 1.0 33.8 19.4
2006/2007. összesen: 46 33 53.6% 36.8% 22.0% 42.7% 64.7% 2.7 4.7 7.4 2.4 1.8 2.0 2.6 3.0 0.7 27.2 14.2
2005/2006. NB I./B 15 5 50.8% 33.3% 33.3% 43.4% 86.5% 1.0 2.1 3.1 1.2 1.0 0.7 1.3 1.8 0.3 16.6 8.7
2005/2006. NB II./A 19 14 48.6% 42.0% 29.8% 42.0% 69.0% 2.2 4.3 6.4 1.8 2.3 1.9 2.3 2.8 0.7 27.4 13.8
2005/2006. U20 2 1 60.9% - 42.9% 56.7% 66.7% 2.0 4.5 6.5 5.5 0.5 2.5 2.0 2.0 0.5 28.5 20.5
2005/2006. összesen: 36 20 50.8% 39.8% 31.7% 43.6% 75.2% 1.7 3.4 5.0 1.8 1.6 1.4 1.9 2.3 0.5 23.0 12.1
mindösszesen: 458 316 56.6% 38.5% 25.3% 47.2% 70.4% 1.8 4.9 6.7 1.7 1.4 1.6 2.2 3.1 0.4 24.7 13.0
Copyright © 2021 Budafoki Kosárlabda Klub. Powered by Sportsmarshal™. Webdesign: Graphite Kreatív