Eredmények
Versenynaptár |
Legfrissebb eredmények | Következő mérkőzések |
2024. március 19. kedd | |||
NB II./C | 19:45 | BUDAFOK U23 - MAFC Martos |
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok 1222 Budapest, Promontor u. 89. |
2024. március 21. csütörtök | |||
Nemzeti Kadett Bajnokság | 17:20 | BUDAFOK - Zsiros Akadémia Kőbánya/B |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
2024. március 22. péntek | |||
Országos U20 Bajnokság | 16:45 | BUDAFOK - TF-BP |
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok 1222 Budapest, Promontor u. 89. |
NB I./B | 19:30 | BUDAFOK - TF-BP |
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok 1222 Budapest, Promontor u. 89. |
2024. március 23. szombat | |||
Kadett/B (Budapest) | 10:00 | Radobasket/C-BDSE - BUDAFOK |
Budaörs - 1.számú Általános Iskola 2040 Budaörs, Hársfa utca 29. |
Nemzeti Serdülő Bajnokság | 12:45 | Alba Fehérvár/A - BUDAFOK /B |
Telki - Telki Városi Sportcsarnok 2089 Telki, Kamilla u. 2. |
Nemzeti Serdülő Bajnokság | 16:00 | BUDAFOK /B - Vasas Akadémia/B |
Telki - Telki Városi Sportcsarnok 2089 Telki, Kamilla u. 2. |
2024. március 24. vasárnap | |||
Nemzeti Serdülő Bajnokság | 09:00 | BSC - BUDAFOK /B |
Telki - Telki Városi Sportcsarnok 2089 Telki, Kamilla u. 2. |
NB II./C | 16:00 | BKG-Veresegyház - BUDAFOK U23 |
Veresegyháza - Veresegyházi Kosárlabda Csarnok 2112 Veresegyház, Erkel Ferenc tér 5. |
NB II./A | 18:30 | Dunaharaszti MTK II. - BUDAFOK II. |
Dunaharaszti - Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskol 2330 Dunaharaszti, Eötvös u. 52. |
2024. március 25. hétfő | |||
Nemzeti Junior Bajnokság | 19:00 | Zsiros Akadémia Kőbánya/B - BUDAFOK |
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada utca 27-29. |
2024. március 27. szerda | |||
Nemzeti Junior Bajnokság | 17:20 | BUDAFOK - BLF SE U18 |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
NB II./A | 19:30 | BUDAFOK II. - Közgáz SC és DSK/A |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
Budapest "B" osztály | 20:45 | Bravos - Budafok/B |
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada utca 27-29. |
2024. március 31. vasárnap | |||
NB I./B | 18:00 | BKG PRIMA Akadémia - BUDAFOK |
Szigetszentmiklós - Városi Sportcsarnok 2310 Szigetszentmiklós, Szebeni u. 81. |
Országos U20 Bajnokság | 20:15 | BKG PRIMA Akadémia - BUDAFOK |
Szigetszentmiklós - Városi Sportcsarnok 2310 Szigetszentmiklós, Szebeni u. 81. |
2024. április 3. szerda | |||
Kadett/B (Budapest) | 17:30 | BUDAFOK - Újpest-MT/C |
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok 1222 Budapest, Promontor u. 89. |
2024. április 4. csütörtök | |||
Budapest "A" osztály | 18:20 | Piar - Budafok/A |
Piarista Gimnázium 1052 Budapest, Piarista u. 1. |
NB II./A | 19:30 | BUDAFOK II. - Újpest-MT |
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok 1222 Budapest, Promontor u. 89. |
2024. április 6. szombat | |||
Budapest "A" osztály | 09:00 | Budafok/A - Piar |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
Serdülő/B (Budapest) | 09:30 | Keresztúri SE U13 - BUDAFOK |
Pál Apostol Kat. Isk. 1172 Budapest, Pesti út 80. |
Kadett/B (Budapest) | 10:40 | BUDAFOK - Malév SC |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
2024. április 9. kedd | |||
Nemzeti Serdülő Bajnokság | 17:15 | BUDAFOK /A - Csepel-Bontó KK |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
Budapest "B" osztály | 19:30 | TFSE - Budafok/B |
TF - Régi csarnok 1123 Budapest, Alkotás u. 44. |
NB II./C | 19:45 | BUDAFOK U23 - Pénzügyőr SE II. |
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok 1222 Budapest, Promontor u. 89. |
2024. április 11. csütörtök | |||
Nemzeti Kadett Bajnokság | 17:20 | BUDAFOK - Pilots SE U16 |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
NB II./A | 19:00 | Monori SE - BUDAFOK II. |
Monor - Városi Sportcsarnok 2200 Monor, Ipar út 2. |
2024. április 13. szombat | |||
Kadett/B (Budapest) | 15:00 | Malév SC - BUDAFOK |
Malév - dr. Vilmos Endre Sportcentrum 1185 Budapest, Nagyszalonta u. 25. |
2024. április 14. vasárnap | |||
Budapest "A" osztály | 16:30 | VICE KS - Budafok/A |
Lázár Ervin Általános Iskola 1041 Budapest, Erzsébet u. 31. |
2024. április 16. kedd | |||
NB II./C | 19:45 | BUDAFOK U23 - ELTE Fortis |
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok 1222 Budapest, Promontor u. 89. |
2024. április 18. csütörtök | |||
Nemzeti Kadett Bajnokság | 17:20 | Újbuda Basket - BUDAFOK |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
Budapest "B" osztály | 18:55 | Budafok/B - Budai TriplaDupla |
Kempelen Farkas Gimnázium 1223 Budapest, Közgazdász u. 9-11. |
NB II./A | 20:30 | Honvéd Ludovika SE - BUDAFOK II. |
Ludovika Aréna 1089 Budapest, Diószegi Sámuel u. 25. |
2024. április 20. szombat | |||
Serdülő/B (Budapest) | 09:00 | Kiss Lenke KA - BUDAFOK |
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskol 1046 Budapest, Fóti út 66. |
Budapest "A" osztály | 09:00 | Budafok/A - Tüker MSC |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
Nemzeti Serdülő Bajnokság | 16:00 | Csepel-Bontó KK - BUDAFOK /A |
Kazinczy Ált. Isk. 1215 Budapest, Ív u. 65-71. |
2024. április 21. vasárnap | |||
Budapest "B" osztály | 10:30 | Hobbi SK - Budafok/B |
Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola 1201 Budapest, Vörösmarty utca 30. |
Nemzeti Kadett Bajnokság | 14:00 | Óbudai Kaszások/C - BUDAFOK |
Kaszások Sportcsarnok (Óbuda) 1033 Budapest, Rádl árok u. 1. |
NB II./C | 18:00 | MAFC - BUDAFOK U23 |
Menyecske Utcai Ált. Isk. 1112 Budapest, Menyecske u. 2. |
2024. április 23. kedd | |||
Nemzeti Serdülő Bajnokság | 17:15 | BUDAFOK /A - KKS |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
2024. április 24. szerda | |||
Kadett/B (Budapest) | 17:15 | BUDAFOK - Zsiros Akadémia Kőbánya |
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok 1222 Budapest, Promontor u. 89. |
2024. április 25. csütörtök | |||
Nemzeti Kadett Bajnokság | 17:20 | BUDAFOK - Óbudai Kaszások/B |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
2024. április 28. vasárnap | |||
NB II./C | 18:00 | MAFC Martos - BUDAFOK U23 |
Menyecske Utcai Ált. Isk. 1112 Budapest, Menyecske u. 2. |
Budapest "B" osztály | 18:55 | Törekvés SE - Budafok/B |
, |
2024. április 30. kedd | |||
NB II./C | 19:45 | BUDAFOK U23 - Szentendrei KSE |
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok 1222 Budapest, Promontor u. 89. |
2024. május 2. csütörtök | |||
Budapest "A" osztály | 19:20 | Ziccer KS - Budafok/A |
, |
2024. május 4. szombat | |||
Nemzeti Kadett Bajnokság | 09:00 | KKS/A - BUDAFOK |
Kőrösi Csoma Sándor Ált. Isk. és Gim. 1173 Budapest, Akácvirág u. 49. |
Budapest "A" osztály | 09:00 | Budafok/A - Student KC |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
Nemzeti Serdülő Bajnokság | 10:40 | BUDAFOK /A - Budapesti Bikák/A |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
Serdülő/B (Budapest) | 12:20 | BUDAFOK - Keresztúri SE U13 |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
2024. május 5. vasárnap | |||
Budapest "B" osztály | 18:00 | BEAC Kobak - Budafok/B |
BEAC Sporttelep 1117 Budapest, Bogdánfy út 10. |
2024. május 6. hétfő | |||
NB II./A | 19:50 | Közgáz SC és DSK/A - BUDAFOK II. |
Közgáz - Lónyay Református Gimnázium 1092 Budapest, Kinizsi u. 1-7. |
2024. május 7. kedd | |||
Nemzeti Serdülő Bajnokság | 17:15 | BUDAFOK /A - Zuglói Sasok |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
NB II./C | 19:45 | BUDAFOK U23 - BKG-Veresegyház |
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok 1222 Budapest, Promontor u. 89. |
2024. május 8. szerda | |||
NB II./A | 19:30 | BUDAFOK II. - TF-Budapest U23 |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
2024. május 10. péntek | |||
Budapest "B" osztály | 20:00 | Szinyei KC - Budafok/B |
Erzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola 1201 Budapest, Vörösmarty utca 30. |
2024. május 11. szombat | |||
Nemzeti Kadett Bajnokság | 09:00 | BUDAFOK - Ziccer Kosársuli |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
Serdülő/B (Budapest) | 12:30 | Gödi SE - BUDAFOK |
Göd - Huzella Általános Iskola 2131 Göd, Petőfi S. u. 49. |
2024. május 12. vasárnap | |||
Nemzeti Kadett Bajnokság | 11:45 | TF-Rókák - BUDAFOK |
Ludovika Aréna 1089 Budapest, Diószegi Sámuel u. 25. |
Nemzeti Serdülő Bajnokság | 13:30 | TF-JAK-Kosok - BUDAFOK /A |
Ludovika Aréna 1089 Budapest, Diószegi Sámuel u. 25. |
2024. május 14. kedd | |||
NB II./A | 19:15 | Újpest-MT - BUDAFOK II. |
Bajza József Általános Iskola 1046 Budapest, Bajza József u. 2. |
2024. május 15. szerda | |||
Nemzeti Kadett Bajnokság | 17:30 | Újpest-MT/A - BUDAFOK |
Bajza József Általános Iskola 1046 Budapest, Bajza József u. 2. |
2024. május 16. csütörtök | |||
Budapest "A" osztály | 19:15 | Honvéd Zrínyi SE/A - Budafok/A |
Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem 1101 Budapest, Hungária krt. 9-11. |
NB II./C | 19:50 | Pénzügyőr SE II. - BUDAFOK U23 |
CamUgo SportLab 1117 Budapest, Hunyadi János út 16. |
2024. május 18. szombat | |||
Serdülő/B (Budapest) | 10:40 | BUDAFOK - Gödi SE |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
2024. május 22. szerda | |||
NB II./A | 19:30 | BUDAFOK II. - Monori SE |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
2024. május 23. csütörtök | |||
Budapest "B" osztály | 18:55 | Budafok/B - Budai Bikák |
Kempelen Farkas Gimnázium 1223 Budapest, Közgazdász u. 9-11. |
Budapest "A" osztály | 19:45 | Újpest-MT Öregfiúk - Budafok/A |
Bajza József Általános Iskola 1046 Budapest, Bajza József u. 2. |
2024. május 24. péntek | |||
NB II./C | 20:15 | ELTE Fortis - BUDAFOK U23 |
BEAC Sporttelep 1117 Budapest, Bogdánfy út 10. |
2024. május 25. szombat | |||
Nemzeti Kadett Bajnokság | 09:00 | BUDAFOK - TF-Rókák |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
Serdülő/B (Budapest) | 10:40 | BUDAFOK - Kiss Lenke KA |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
2024. május 28. kedd | |||
NB II./C | 19:45 | BUDAFOK U23 - MAFC |
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok 1222 Budapest, Promontor u. 89. |
2024. május 29. szerda | |||
NB II./A | 19:30 | BUDAFOK II. - Dunaharaszti MTK II. |
Rózsakerti Általános Iskola 1223 Budapest, Rákóczi u. 16. |
2024. június 2. vasárnap | |||
Nemzeti Kadett Bajnokság | 09:00 | Zsiros Akadémia Kőbánya/B - BUDAFOK |
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok 1103 Budapest, Kada utca 27-29. |
2024. december 15. vasárnap | |||
Országos U20 Bajnokság | 16:45 | BUDAFOK - BKG PRIMA Akadémia |
BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok 1222 Budapest, Promontor u. 89. |