• BKSZ
  • MKOSZ
  • Facebook
Budafoki Kosárlabda Klub Logo
  • Főoldal
  • Egyesület
    • Elérhetőségek
    • Szakmai stáb
    • Támogatók
  • BéKáK Kosársuli
    • Ismertető
    • Kosársuli foglalkozások
    • Kosárovi foglalkozások
  • Versenynaptár
    • Legfrissebb eredmények
    • Következő mérkőzések
  • Adatbázis
    • Játékosaink
    • Termek
    • Évadok
  • Információk
    • Mérkőzésbelépők - jegyárusítás
    • Pályarendszabályok
    • Látványsportág támogatás TAO
    • Számviteli beszámoló
    • Adatkezelési tájékoztatás
  • Letöltések
  • Adatlap
Budafok-Tétény
Hunbasket
Equilor

Eredmények

Csapataink

  • · NB II./KIEM
  • · NB I./B
  • · U21
  • · Junior NB
  • · Serdülő NB
  • · Serdülő NB
Hunbasket
Budafok-Tétény
Online X TV
DÜRR Edgár
Statisztikák

Átlagok

Évad Kiírás M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
2024/2025. NB II. Rájátszás 5 0 100.0% 25.0% 20.0% 30.0% - 0.0 1.8 1.8 0.4 0.0 0.2 0.4 0.0 0.0 9.2 1.4
2024/2025. NB II./C 5 0 - 33.3% 25.0% 28.6% - 0.4 1.8 2.2 0.4 1.0 0.4 0.2 0.2 0.0 10.0 2.0
2024/2025. összesen: 10 0 100.0% 30.0% 23.1% 29.2% - 0.2 1.8 2.0 0.4 0.5 0.3 0.3 0.1 0.0 9.6 1.7
2023/2024. Hepp Kupa 3 0 0.0% 16.7% 57.1% 35.7% - 1.3 2.3 3.7 0.7 0.7 0.3 1.0 0.0 0.0 12.7 4.7
2023/2024. NB II./A 15 0 100.0% 16.7% 37.8% 35.6% - 0.3 1.7 2.0 0.2 0.4 0.5 0.9 0.0 0.0 11.2 3.7
2023/2024. összesen: 18 0 80.0% 16.7% 40.9% 35.6% - 0.5 1.8 2.3 0.3 0.4 0.4 0.9 0.0 0.0 11.4 3.9
2022/2023. Hepp Kupa 1 0 - - 42.9% 42.9% - 0.0 5.0 5.0 1.0 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 26.0 9.0
2022/2023. NB II./A 16 1 0.0% 23.8% 26.9% 25.3% 0.0% 0.2 2.1 2.3 0.2 0.6 1.2 1.1 0.0 0.2 12.9 3.2
2022/2023. Regionális 9 0 0.0% 31.6% 32.0% 30.4% - 0.3 1.7 2.0 0.7 0.6 1.4 0.6 0.0 0.1 16.1 4.0
2022/2023. összesen: 26 1 0.0% 27.5% 29.8% 28.1% 0.0% 0.2 2.1 2.3 0.4 0.5 1.3 0.9 0.0 0.2 14.5 3.7
2021/2022. Hepp Kupa 2 0 - 50.0% 66.7% 60.0% - 0.0 1.0 1.0 0.0 1.5 0.0 1.5 0.0 0.0 9.5 4.0
2021/2022. NB II./B 15 0 33.3% 37.5% 32.1% 34.0% 0.0% 0.3 1.5 1.8 0.5 0.4 0.4 0.6 0.1 0.1 11.3 2.7
2021/2022. Regionális 13 0 50.0% 38.7% 14.7% 28.2% 50.0% 0.4 3.5 3.8 0.5 1.2 1.6 0.9 0.2 0.2 19.0 3.6
2021/2022. összesen: 30 0 44.4% 38.8% 24.6% 31.7% 40.0% 0.3 2.3 2.6 0.5 0.8 0.9 0.8 0.1 0.1 14.5 3.2
2020/2021. Hepp Kupa 1 0 - 100.0% 100.0% 100.0% - 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 6.0 5.0
2020/2021. NB II./B 20 1 55.6% 34.1% 22.0% 30.8% - 0.6 2.2 2.8 0.5 0.7 1.0 1.1 0.1 0.1 17.2 3.2
2020/2021. Regionális 6 1 0.0% 30.0% 33.3% 24.1% - 1.2 2.2 3.3 0.3 0.0 0.3 2.0 0.0 0.0 18.0 3.3
2020/2021. összesen: 27 2 31.3% 34.6% 25.9% 30.3% - 0.7 2.1 2.8 0.4 0.5 0.8 1.3 0.1 0.1 17.0 3.3
2019/2020. NB II./B 14 0 42.9% 45.5% 26.4% 32.9% 100.0% 0.4 1.9 2.2 0.4 0.5 1.0 0.6 0.0 0.1 14.8 4.9
2019/2020. Regionális 7 0 50.0% 18.2% 36.7% 33.3% - 0.4 2.6 3.0 0.7 0.7 0.4 1.3 0.1 0.1 16.9 5.9
2019/2020. összesen: 21 0 45.5% 36.4% 30.1% 33.1% 100.0% 0.4 2.1 2.5 0.5 0.6 0.8 0.9 0.0 0.1 15.5 5.2
2018/2019. NB II./A 22 1 66.6% 20.0% 30.2% 28.9% - 0.2 1.8 2.0 0.5 0.5 0.6 1.2 0.1 0.0 14.9 4.2
2018/2019. Regionális 8 2 0.0% 36.8% 26.7% 28.8% - 0.0 2.9 2.9 0.6 0.8 0.5 0.8 0.1 0.1 17.9 6.2
2018/2019. összesen: 30 3 40.0% 27.3% 29.0% 28.9% - 0.1 2.1 2.2 0.5 0.6 0.6 1.1 0.1 0.1 15.7 4.7
2011/2012. NB II./B 28 27 52.2% 30.1% 25.8% 31.2% 50.0% 1.3 4.7 6.0 1.2 1.1 2.0 1.6 0.5 0.4 27.6 5.7
2011/2012. összesen: 28 27 52.2% 30.1% 25.8% 31.2% 50.0% 1.3 4.7 6.0 1.2 1.1 2.0 1.6 0.5 0.4 27.6 5.7
2010/2011. NB II./A 19 9 63.6% 28.6% 16.3% 26.9% 100.0% 0.3 3.1 3.4 1.2 1.0 0.9 1.3 0.3 0.2 19.5 4.3
2010/2011. összesen: 19 9 63.6% 28.6% 16.3% 26.9% 100.0% 0.3 3.1 3.4 1.2 1.0 0.9 1.3 0.3 0.2 19.5 4.3
2009/2010. NB II./A 25 25 45.7% 40.2% 30.1% 35.4% 66.7% 1.3 4.2 5.5 1.4 1.4 1.6 1.4 0.2 0.4 29.4 9.3
2009/2010. Tartalék (Bp.) 3 2 50.0% 16.7% 14.3% 20.0% 0.0% 1.3 4.0 5.3 0.7 2.7 2.0 1.0 1.0 0.0 27.3 4.7
2009/2010. összesen: 28 27 46.2% 37.2% 28.8% 33.8% 40.0% 1.3 4.2 5.5 1.4 1.5 1.6 1.4 0.2 0.4 29.2 8.8
2008/2009. Felk. 2 2 100.0% 50.0% 42.9% 52.9% - 1.5 3.5 5.0 2.0 2.0 2.5 1.0 0.0 0.0 25.0 10.5
2008/2009. NB II./A 24 24 64.9% 43.2% 29.1% 40.7% 52.6% 0.9 4.6 5.5 1.8 1.9 1.9 1.8 0.5 0.3 29.3 10.4
2008/2009. Tartalék (Bp.) 5 4 66.7% 38.5% 43.8% 45.7% 60.0% 0.0 5.0 5.0 1.2 2.2 3.4 1.4 0.4 0.2 23.0 8.4
2008/2009. összesen: 31 30 66.7% 43.2% 31.7% 41.9% 54.2% 0.8 4.6 5.4 1.7 2.0 2.2 1.7 0.5 0.3 28.0 10.1
2007/2008. NB II./B 22 13 41.7% 35.0% 33.0% 35.2% 40.0% 1.0 3.9 4.9 1.2 1.9 3.4 1.3 0.4 0.5 25.8 8.7
2007/2008. Tartalék (Bp.) 2 2 50.0% 20.0% 20.0% 28.6% - 0.0 4.5 4.5 4.5 2.0 4.5 0.5 0.0 1.0 28.0 4.5
2007/2008. összesen: 24 15 42.5% 34.1% 32.4% 34.8% 40.0% 0.9 4.0 4.9 1.5 1.9 3.5 1.2 0.4 0.6 26.0 8.4
2006/2007. Magyar Kupa 3 0 100.0% 50.0% 14.3% 42.9% - 0.0 1.3 1.3 0.3 0.3 1.3 0.0 0.0 1.0 15.0 4.3
2006/2007. NB I./B 13 1 33.3% 25.0% 33.3% 29.6% 66.7% 0.5 1.4 1.9 0.7 0.8 0.7 0.8 0.2 0.0 10.1 3.3
2006/2007. NB II./A 27 23 42.9% 34.9% 27.9% 33.4% 63.0% 1.2 4.1 5.3 1.6 2.7 2.6 1.9 0.9 0.3 25.0 9.5
2006/2007. összesen: 43 24 44.7% 34.0% 28.0% 33.2% 63.6% 0.9 3.1 4.0 1.2 1.9 1.9 1.4 0.6 0.3 19.8 7.3
2005/2006. NB I./B 12 3 58.3% 40.4% 42.5% 43.3% 83.3% 1.5 2.8 4.3 0.9 1.7 0.8 1.8 0.6 0.3 21.8 9.3
2005/2006. NB II./B 23 12 50.0% 46.6% 37.6% 43.2% 65.5% 1.5 3.0 4.5 1.6 1.5 2.1 1.4 1.0 0.4 23.9 12.3
2005/2006. Tartalék (Bp.) 9 8 81.0% 37.0% 28.9% 42.0% 36.4% 1.4 3.9 5.3 1.4 2.3 2.1 1.1 0.8 0.4 29.0 12.3
2005/2006. összesen: 44 23 61.5% 43.1% 36.6% 42.9% 60.9% 1.5 3.1 4.6 1.4 1.7 1.8 1.5 0.8 0.4 24.4 11.5
2004/2005. Magyar Kupa 1 0 - 100.0% 0.0% 33.3% - 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 11.0 2.0
2004/2005. NB I./B 12 6 25.0% 43.2% 22.5% 31.8% 100.0% 0.8 2.8 3.5 0.7 1.0 0.8 1.7 0.2 0.6 18.3 5.4
2004/2005. NB II./C 23 10 54.2% 40.0% 40.1% 42.4% 85.7% 1.2 5.4 6.7 2.6 1.7 2.0 1.0 0.5 0.7 26.3 13.6
2004/2005. összesen: 36 16 50.0% 41.3% 35.9% 39.9% 88.9% 1.0 4.4 5.4 1.9 1.4 1.6 1.2 0.4 0.6 23.2 10.6
2003/2004. Magyar Kupa 2 0 0.0% 0.0% 0.0% 0.0% 75.0% 1.0 0.5 1.5 0.0 1.0 0.5 1.0 1.0 0.0 9.5 1.5
2003/2004. NB I./B 19 10 63.3% 49.3% 30.7% 43.7% 66.7% 1.3 2.6 3.9 1.0 0.8 1.1 1.6 0.6 0.3 25.8 9.4
2003/2004. NB II./A 21 21 48.8% 34.2% 27.0% 33.3% 50.0% 1.0 5.0 6.0 2.6 2.5 2.1 1.3 1.3 0.5 31.8 12.6
2003/2004. összesen: 42 31 54.2% 38.1% 28.1% 36.5% 54.1% 1.1 3.7 4.8 1.7 1.7 1.5 1.5 1.0 0.4 28.0 10.6
2002/2003. NB I./B 24 3 43.7% 44.6% 30.4% 39.1% 60.0% 0.9 2.5 3.4 1.3 0.9 0.5 1.2 0.5 0.3 21.2 7.1
2002/2003. NB II./B 21 20 54.1% 38.3% 30.1% 38.7% 69.4% 1.6 5.5 7.1 3.5 3.1 2.4 0.8 1.9 0.8 31.5 18.3
2002/2003. összesen: 45 23 51.3% 40.3% 30.2% 38.9% 67.4% 1.2 3.9 5.1 2.3 1.9 1.4 1.0 1.1 0.5 26.0 12.3
mindösszesen: 502 231 51.8% 37.1% 30.4% 36.1% 59.1% 0.9 3.3 4.1 1.2 1.3 1.5 1.2 0.5 0.3 21.8 7.6
Copyright © 2021 Budafoki Kosárlabda Klub. Powered by Sportsmarshal™. Webdesign: Graphite Kreatív