• BKSZ
  • MKOSZ
  • Facebook
Budafoki Kosárlabda Klub Logo
  • Főoldal
  • Egyesület
    • Elérhetőségek
    • Szakmai stáb
    • Támogatók
  • BéKáK Kosársuli
    • Ismertető
    • Kosársuli foglalkozások
    • Kosárovi foglalkozások
  • Versenynaptár
    • Legfrissebb eredmények
    • Következő mérkőzések
  • Adatbázis
    • Játékosaink
    • Termek
    • Évadok
  • Információk
    • Mérkőzésbelépők - jegyárusítás
    • Pályarendszabályok
    • Látványsportág támogatás TAO
    • Számviteli beszámoló
    • Adatkezelési tájékoztatás
  • Letöltések
  • Adatlap
Budafok-Tétény
Hunbasket
Equilor

Eredmények

Csapataink

  • · NB II./KIEM
  • · NB I./B
  • · U21
  • · Junior NB
  • · Serdülő NB
  • · Serdülő NB
Hunbasket
Budafok-Tétény
Online X TV
SÁRA Attila
Statisztikák

Átlagok

Évad Kiírás M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
2017/2018. Regionális 19 19 60.0% 32.1% 40.9% 34.6% 64.3% 0.7 1.4 2.1 1.0 1.5 1.3 1.3 0.5 0.0 23.0 5.8
2017/2018. összesen: 19 19 60.0% 32.1% 40.9% 34.6% 64.3% 0.7 1.4 2.1 1.0 1.5 1.3 1.3 0.5 0.0 23.0 5.8
2016/2017. Regionális 17 12 0.0% 41.3% 16.7% 36.4% 100.0% 1.1 0.9 2.1 0.5 0.6 0.5 1.5 0.0 0.1 16.4 3.5
2016/2017. összesen: 17 12 0.0% 41.3% 16.7% 36.4% 100.0% 1.1 0.9 2.1 0.5 0.6 0.5 1.5 0.0 0.1 16.4 3.5
2015/2016. Regionális 17 15 45.4% 28.0% 26.8% 28.9% 87.5% 1.1 1.8 2.9 0.8 0.8 0.9 2.2 0.3 0.0 21.2 6.2
2015/2016. összesen: 17 15 45.4% 28.0% 26.8% 28.9% 87.5% 1.1 1.8 2.9 0.8 0.8 0.9 2.2 0.3 0.0 21.2 6.2
2014/2015. Regionális 17 1 50.0% 27.9% 28.6% 31.9% - 0.9 1.1 2.1 0.5 0.8 1.0 2.0 0.1 0.0 15.4 2.8
2014/2015. összesen: 17 1 50.0% 27.9% 28.6% 31.9% - 0.9 1.1 2.1 0.5 0.8 1.0 2.0 0.1 0.0 15.4 2.8
2012/2013. Bp. "A" 15 7 40.0% 19.4% 25.0% 22.8% 75.0% 0.3 0.8 1.1 0.3 0.8 0.7 1.7 0.2 0.0 11.2 2.2
2012/2013. összesen: 15 7 40.0% 19.4% 25.0% 22.8% 75.0% 0.3 0.8 1.1 0.3 0.8 0.7 1.7 0.2 0.0 11.2 2.2
2011/2012. Bp. "B" 24 6 26.7% 35.8% 30.0% 33.3% 50.0% 0.7 1.8 2.5 0.8 1.1 1.0 1.7 0.2 0.0 14.1 4.1
2011/2012. Szuper Kupa Bp. 5 4 - - - - 50.0% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.4 0.0 0.0 25.2 7.6
2011/2012. összesen: 29 10 26.7% 50.6% 43.3% 46.0% 50.0% 0.6 1.4 2.0 0.7 0.9 0.8 2.0 0.2 0.0 16.0 4.7
2010/2011. Bp. "B" 26 19 45.5% 52.9% 35.7% 48.5% 55.6% 1.2 1.6 2.8 0.9 1.0 1.2 3.0 0.5 0.0 23.6 8.4
2010/2011. összesen: 26 19 45.5% 52.9% 35.7% 48.5% 55.6% 1.2 1.6 2.8 0.9 1.0 1.2 3.0 0.5 0.0 23.6 8.4
2009/2010. Bp. "C" 24 13 31.8% 43.2% 32.0% 39.3% 75.0% 0.6 1.3 1.9 0.7 0.5 1.0 1.4 0.2 0.0 15.1 4.9
2009/2010. Szuper Kupa Bp. 5 5 60.0% 35.0% 16.7% 35.5% 100.0% 1.2 2.2 3.4 1.6 0.8 2.2 2.6 0.2 0.0 17.6 4.8
2009/2010. összesen: 29 18 37.0% 41.7% 29.0% 38.6% 80.0% 0.7 1.4 2.1 0.8 0.6 1.2 1.6 0.2 0.0 15.6 4.9
2008/2009. Bp. "C" 24 14 - - - - 42.9% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0 0.0 0.0 5.5
2008/2009. összesen: 24 14 - - - - 42.9% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.0 0.0 0.0 5.5
2007/2008. Bp. "D" 29 5 - - - - 56.7% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 0.0 7.7
2007/2008. Tartalék (Bp.) 1 0 100.0% 80.0% - 83.3% - 0.0 3.0 3.0 1.0 1.0 3.0 0.0 0.0 0.0 13.0 10.0
2007/2008. összesen: 30 5 100.0% 2139.6% - 1800.0% 56.7% 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.4 7.8
2006/2007. Bp. "D" 26 17 - - - - 60.0% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.6
2006/2007. összesen: 26 17 - - - - 60.0% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.6
mindösszesen: 249 137 41.0% 73.3% 35.1% 62.0% 60.4% 0.6 0.9 1.5 0.5 0.6 0.7 1.4 0.2 0.0 12.2 5.5
Copyright © 2021 Budafoki Kosárlabda Klub. Powered by Sportsmarshal™. Webdesign: Graphite Kreatív