• BKSZ
  • MKOSZ
  • Facebook
Budafoki Kosárlabda Klub Logo
  • Főoldal
  • Egyesület
    • Elérhetőségek
    • Szakmai stáb
    • Támogatók
  • BéKáK Kosársuli
    • Ismertető
    • Kosársuli foglalkozások
    • Kosárovi foglalkozások
  • Versenynaptár
    • Legfrissebb eredmények
    • Következő mérkőzések
  • Adatbázis
    • Játékosaink
    • Termek
    • Évadok
  • Információk
    • Mérkőzésbelépők - jegyárusítás
    • Pályarendszabályok
    • Látványsportág támogatás TAO
    • Számviteli beszámoló
    • Adatkezelési tájékoztatás
  • Letöltések
  • Adatlap
Budafok-Tétény
Hunbasket
Equilor

Eredmények

Csapataink

  • · NB II./KIEM
  • · NB I./B
  • · U21
  • · Junior NB
  • · Serdülő NB
  • · Serdülő NB
Hunbasket
Budafok-Tétény
Online X TV
LADOS Erik
Statisztikák

Átlagok

Évad Kiírás M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
2025/2026. Hepp Kupa 3 2 61.5% 50.0% 56.3% 58.1% 83.3% 0.3 2.3 2.7 3.0 3.3 2.3 2.7 4.7 0.0 26.3 18.3
2025/2026. NB I./B 22 20 62.8% 30.8% 30.9% 44.3% 91.0% 0.9 2.6 3.5 1.6 2.1 4.5 2.8 3.5 0.2 24.1 12.5
2025/2026. összesen: 25 22 62.6% 33.3% 34.5% 46.3% 90.1% 0.8 2.6 3.4 1.8 2.2 4.2 2.8 3.7 0.2 24.4 13.2
2024/2025. Hepp Kupa 4 1 88.9% 46.2% 47.1% 56.4% 92.9% 0.8 4.0 4.8 3.5 4.8 6.5 3.2 3.5 0.0 33.8 16.2
2024/2025. NB I./B 22 17 59.8% 50.0% 35.8% 48.3% 87.5% 0.5 3.4 4.0 1.7 3.8 5.4 3.4 3.8 0.4 29.1 15.0
2024/2025. összesen: 26 18 62.3% 49.1% 37.5% 49.5% 88.3% 0.6 3.5 4.1 2.0 3.9 5.5 3.3 3.8 0.3 29.8 15.2
2019/2020. Hepp Kupa 5 5 66.7% 64.3% 47.4% 58.8% 85.7% 1.2 3.0 4.2 2.8 2.8 4.4 3.6 3.6 0.2 28.6 15.0
2019/2020. NB I./B 19 19 63.2% 31.8% 34.7% 50.6% 76.6% 0.8 2.1 2.9 1.8 2.9 4.8 3.7 3.9 0.2 28.2 12.8
2019/2020. U20 11 10 69.7% 35.7% 30.3% 54.0% 62.9% 1.2 3.0 4.2 2.1 2.0 4.4 1.7 3.3 0.0 19.5 14.0
2019/2020. összesen: 35 34 65.9% 42.0% 35.6% 53.0% 73.1% 1.0 2.5 3.5 2.1 2.6 4.6 3.1 3.7 0.1 25.5 13.5
2018/2019. Hepp Kupa 4 4 68.2% - 50.0% 64.3% 76.9% 0.8 2.2 3.0 4.0 2.2 3.0 1.2 3.5 0.2 23.0 12.2
2018/2019. NB I./B 28 26 65.9% 25.0% 26.9% 48.5% 72.7% 0.5 2.0 2.5 1.3 3.4 3.0 3.2 5.0 0.1 26.6 11.9
2018/2019. U20 18 18 64.8% 37.5% 36.4% 54.5% 78.0% 0.7 2.1 2.8 1.0 2.3 3.3 1.9 2.4 0.1 19.9 13.1
2018/2019. összesen: 50 48 65.6% 28.8% 31.6% 51.9% 74.5% 0.6 2.1 2.7 1.4 2.9 3.1 2.6 3.9 0.1 23.9 12.4
2017/2018. Hepp Kupa 3 3 100.0% 53.3% 16.7% 47.8% 85.7% 0.7 2.0 2.7 3.7 3.3 2.3 2.7 3.0 0.3 25.7 9.7
2017/2018. NB I./B 32 32 66.9% 46.2% 24.1% 52.2% 62.6% 0.5 2.4 2.8 1.8 2.7 3.6 3.1 3.9 0.4 25.1 10.0
2017/2018. U20 14 14 68.8% 43.2% 36.4% 54.0% 75.8% 1.6 2.4 4.0 2.6 3.2 3.3 2.2 6.1 0.1 24.0 18.9
2017/2018. összesen: 49 49 67.9% 46.2% 28.7% 52.7% 69.2% 0.8 2.3 3.2 2.1 2.9 3.4 2.8 4.4 0.3 24.8 12.5
2016/2017. Hepp Kupa 3 3 84.6% 25.0% 25.0% 51.7% 90.9% 1.0 2.7 3.7 2.3 2.7 2.0 3.0 5.0 0.0 24.0 14.0
2016/2017. Junior NB 5 5 57.1% 0.0% 18.8% 45.9% 60.7% 1.6 3.4 5.0 3.8 3.2 3.4 2.6 5.4 0.0 17.8 19.6
2016/2017. Junior/B (Bp.) 1 1 80.0% 50.0% 66.7% 73.3% - 3.0 3.0 6.0 5.0 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0 25.0 24.0
2016/2017. NB I./B 29 28 58.9% 57.4% 19.0% 49.0% 66.4% 1.1 1.4 2.5 2.4 3.2 2.1 3.3 4.6 0.1 26.4 11.5
2016/2017. NB II./B 27 23 81.4% 50.8% 28.1% 59.1% 69.4% 1.0 1.7 2.7 2.2 2.0 2.5 2.6 3.7 0.3 22.6 13.5
2016/2017. U20 19 18 75.9% 55.4% 28.8% 50.3% 56.7% 1.2 1.8 2.9 2.5 2.6 2.7 1.7 3.7 0.2 19.5 11.0
2016/2017. összesen: 84 78 69.8% 52.7% 25.4% 52.6% 65.5% 1.1 1.8 2.9 2.5 2.6 2.5 2.6 4.1 0.1 23.0 12.8
2015/2016. Junior NB 7 4 62.3% 33.3% 6.3% 46.5% 64.1% 1.9 3.3 5.1 5.0 2.3 2.6 1.6 5.6 0.3 24.6 17.1
2015/2016. Junior/B (Bp.) 1 1 50.0% 100.0% 0.0% 44.4% 100.0% 5.0 1.0 6.0 8.0 5.0 3.0 2.0 2.0 0.0 24.0 17.0
2015/2016. Kadett NB 31 31 63.3% 38.0% 28.1% 51.0% 63.9% 3.0 6.6 9.5 6.9 6.5 4.9 3.5 8.6 1.0 35.6 28.0
2015/2016. Kadett/B (Bp.) 16 16 77.1% 60.9% 45.3% 71.0% 61.6% 3.3 3.8 7.1 6.1 2.8 4.1 2.8 8.9 1.1 37.0 38.1
2015/2016. NB I./B 23 1 64.0% 8.3% 25.0% 46.3% 52.3% 0.6 0.5 1.1 1.0 1.6 1.3 1.5 2.0 0.1 12.3 4.5
2015/2016. összesen: 78 53 67.7% 38.8% 29.8% 56.0% 62.3% 2.3 3.9 6.1 4.8 3.9 3.4 2.6 6.4 0.7 27.9 22.0
2014/2015. Kadett NB 19 18 54.2% 45.4% 26.4% 43.9% 46.9% 1.1 2.8 3.8 3.5 4.8 3.6 3.7 4.3 0.3 27.9 14.0
2014/2015. összesen: 19 18 54.2% 45.4% 26.4% 43.9% 46.9% 1.1 2.8 3.8 3.5 4.8 3.6 3.7 4.3 0.3 27.9 14.0
2013/2014. Kadett NB 14 14 58.5% 53.3% 21.2% 48.5% 42.1% 0.3 1.1 1.4 4.4 3.3 2.3 3.3 4.8 0.9 24.5 11.8
2013/2014. Kadett/A (Bp.) 7 6 52.7% 22.2% 15.4% 42.9% 50.8% 1.0 1.9 2.9 5.4 5.9 3.0 4.1 7.0 0.1 25.1 14.4
2013/2014. Serdülő/A (Bp.) 19 16 67.0% 37.5% 19.0% 59.3% 53.1% 3.3 3.9 7.2 7.2 3.9 2.6 3.1 7.4 2.1 22.2 34.2
2013/2014. összesen: 40 36 64.1% 39.6% 19.2% 55.2% 50.2% 1.8 2.6 4.4 5.9 4.0 2.6 3.3 6.4 1.3 23.5 22.9
2012/2013. Serdülő NB 17 11 51.8% 32.0% 14.9% 43.3% 36.6% 1.1 1.9 3.1 6.2 3.3 3.0 2.5 4.9 0.6 21.0 16.2
2012/2013. Serdülő/B (Bp.) 19 12 57.7% 35.0% 11.9% 48.9% 33.0% 1.6 2.1 3.7 6.3 2.9 3.7 2.3 3.7 0.5 20.5 15.8
2012/2013. Serdülő/C (Bp.) 10 8 65.9% 0.0% 38.9% 61.3% 51.2% 2.6 1.3 3.9 7.3 1.6 2.6 2.2 2.9 0.5 15.9 21.3
2012/2013. összesen: 46 31 57.6% 31.3% 17.8% 49.5% 37.8% 1.7 1.9 3.5 6.5 2.8 3.2 2.4 4.0 0.5 19.7 17.2
2011/2012. Serdülő/B (Bp.) 16 8 53.7% 38.9% 7.1% 48.6% 34.1% 0.4 1.3 1.7 4.1 3.8 2.2 2.7 4.8 0.0 22.4 12.8
2011/2012. összesen: 16 8 53.7% 38.9% 7.1% 48.6% 34.1% 0.4 1.3 1.7 4.1 3.8 2.2 2.7 4.8 0.0 22.4 12.8
2010/2011. Serdülő/B (Bp.) 4 2 41.7% 100.0% - 46.2% 50.0% 0.0 0.8 0.8 3.0 3.8 1.5 0.5 0.5 0.0 17.8 3.2
2010/2011. U12 14 4 53.3% 0.0% 0.0% 51.0% 42.6% 0.5 1.0 1.5 4.3 2.9 1.9 2.0 1.9 0.1 13.1 8.4
2010/2011. összesen: 18 6 51.9% 33.4% 0.0% 50.5% 42.9% 0.4 0.9 1.3 4.0 3.1 1.8 1.7 1.6 0.1 14.2 7.3
2009/2010. U12 14 7 39.8% 0.0% - 39.4% 34.7% 0.4 1.4 1.8 3.5 2.6 1.4 1.7 2.4 0.0 15.1 6.8
2009/2010. összesen: 14 7 39.8% 0.0% - 39.4% 34.7% 0.4 1.4 1.8 3.5 2.6 1.4 1.7 2.4 0.0 15.1 6.8
2008/2009. Gyermek/A (Bp.) 1 0 - - - - - 0.0 0.0 0.0 1.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.0 0.0
2008/2009. U12 8 1 14.3% 0.0% - 11.1% 0.0% 0.1 0.5 0.6 1.9 1.2 0.5 0.2 0.2 0.0 10.9 0.2
2008/2009. összesen: 9 1 14.3% 0.0% - 11.1% 0.0% 0.1 0.4 0.6 1.8 1.3 0.4 0.2 0.2 0.0 10.3 0.2
mindösszesen: 509 409 63.0% 44.1% 28.4% 52.0% 60.0% 1.2 2.4 3.6 3.4 3.2 3.2 2.7 4.4 0.4 23.8 15.0
Copyright © 2021 Budafoki Kosárlabda Klub. Powered by Sportsmarshal™. Webdesign: Graphite Kreatív