| STEGERÁN Márk | ||
| Statisztikák |
Átlagok
| Évad | Kiírás | M | MK | 2pK | 2p | 3p | Mez. | 1p | T | V | T+V | SZ | E | A | F | K | B | Idő | Pont |
| 2013/2014. | U12 | 11 | 3 | 4.0% | 0.0% | - | 3.3% | 46.7% | 0.0 | 0.8 | 0.8 | 1.2 | 2.8 | 0.0 | 0.5 | 0.2 | 0.0 | 12.7 | 0.8 |
| 2013/2014. | összesen: | 11 | 3 | 4.0% | 0.0% | - | 3.3% | 46.7% | 0.0 | 0.8 | 0.8 | 1.2 | 2.8 | 0.0 | 0.5 | 0.2 | 0.0 | 12.7 | 0.8 |
| mindösszesen: | 11 | 3 | 4.0% | 0.0% | - | 3.3% | 46.7% | 0.0 | 0.8 | 0.8 | 1.2 | 2.8 | 0.0 | 0.5 | 0.2 | 0.0 | 12.7 | 0.8 | |
