• BKSZ
  • MKOSZ
  • Facebook
Budafoki Kosárlabda Klub Logo
  • Főoldal
  • Egyesület
    • Elérhetőségek
    • Szakmai stáb
    • Támogatók
  • BéKáK Kosársuli
    • Ismertető
    • Kosársuli foglalkozások
    • Kosárovi foglalkozások
  • Versenynaptár
    • Legfrissebb eredmények
    • Következő mérkőzések
  • Adatbázis
    • Játékosaink
    • Termek
    • Évadok
  • Információk
    • Mérkőzésbelépők - jegyárusítás
    • Pályarendszabályok
    • Látványsportág támogatás TAO
    • Számviteli beszámoló
    • Adatkezelési tájékoztatás
  • Letöltések
  • Adatlap
Budafok-Tétény
Hunbasket
Equilor

Eredmények

Csapataink

  • · NB II./KIEM
  • · NB I./B
  • · U21
  • · Junior NB
  • · Serdülő NB
  • · Serdülő NB
Hunbasket
Budafok-Tétény
Online X TV
LUCEY Ciarán József
Statisztikák

Átlagok

Évad Kiírás M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
2024/2025. Hepp Kupa 5 1 69.2% 100.0% 18.8% 51.4% 40.0% 0.2 2.6 2.8 1.4 3.0 2.8 1.8 3.0 0.0 23.2 9.0
2024/2025. Junior NB 1 0 100.0% - - 100.0% - 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 16.0 2.0
2024/2025. NB I./B 25 18 65.7% 35.7% 28.2% 45.1% 76.1% 0.7 3.4 4.1 1.8 2.4 2.5 2.2 3.4 0.0 29.2 11.7
2024/2025. NB II. Rájátszás 4 4 61.5% 0.0% 58.3% 57.7% 45.5% 0.2 2.5 2.8 1.8 1.5 3.0 0.2 2.2 0.0 20.0 10.5
2024/2025. NB II./A 15 2 62.5% 44.4% 36.7% 50.4% 77.2% 0.4 1.9 2.3 1.1 1.5 1.9 0.9 4.5 0.1 19.6 13.9
2024/2025. U21 10 8 74.4% 0.0% 22.0% 47.7% 73.2% 0.2 1.7 1.9 0.8 2.1 1.9 0.7 3.6 0.0 15.9 12.1
2024/2025. összesen: 60 33 66.4% 46.9% 30.0% 48.0% 70.6% 0.5 2.6 3.0 1.4 2.0 2.2 1.4 3.5 0.0 23.2 11.8
2023/2024. Hepp Kupa 3 0 - 57.1% 20.0% 35.3% 66.7% 0.0 1.3 1.3 1.7 1.7 1.3 0.7 2.3 0.0 18.7 5.3
2023/2024. Junior NB 7 3 66.7% 60.0% 21.7% 41.2% 80.0% 0.3 2.4 2.7 2.1 4.0 3.0 0.6 4.3 0.0 25.4 14.3
2023/2024. NB I./B 27 12 50.9% 100.0% 27.7% 37.7% 62.5% 0.6 1.4 2.0 1.0 1.3 1.1 1.4 1.6 0.0 20.6 5.3
2023/2024. NB II./C 18 1 63.7% 40.0% 27.0% 44.0% 68.9% 1.1 2.7 3.7 1.2 1.3 2.8 1.1 3.4 0.1 25.7 13.2
2023/2024. U20 23 21 55.4% 28.6% 31.0% 40.8% 65.0% 0.9 4.1 5.0 2.0 3.3 3.3 0.9 4.2 0.1 30.0 16.7
2023/2024. összesen: 78 37 57.8% 50.0% 28.2% 40.9% 67.7% 0.7 2.6 3.3 1.5 2.1 2.3 1.1 3.1 0.1 24.9 11.3
2022/2023. Hepp Kupa 2 0 100.0% - 50.0% 75.0% 50.0% 0.0 1.5 1.5 0.5 2.0 0.0 0.5 1.0 0.0 14.5 4.0
2022/2023. Junior NB 22 21 61.5% 35.7% 25.2% 37.8% 67.0% 0.6 4.3 4.9 2.6 4.7 4.2 2.0 7.6 0.0 28.6 22.0
2022/2023. NB I./B 21 2 57.7% 33.3% 30.0% 40.6% 53.3% 0.4 1.0 1.4 0.2 0.6 0.5 1.2 0.7 0.0 10.5 3.6
2022/2023. NB II./B 14 4 65.0% 50.0% 29.6% 44.8% 69.6% 0.5 1.5 2.0 0.9 1.6 1.4 1.3 2.1 0.0 16.0 8.4
2022/2023. U20 19 14 74.6% 62.5% 27.0% 44.9% 62.5% 0.9 2.3 3.2 3.3 1.8 2.6 1.5 2.2 0.1 21.1 12.5
2022/2023. összesen: 78 41 65.3% 44.4% 26.7% 41.0% 65.7% 0.6 2.3 2.9 1.8 2.3 2.2 1.5 3.3 0.0 19.3 11.8
2021/2022. Junior NB 10 3 64.0% 25.0% 23.1% 44.4% 45.9% 1.0 1.5 2.5 4.3 1.7 4.5 0.9 3.8 0.7 24.8 16.0
2021/2022. Junior/B (Bp.) 5 3 46.4% 0.0% 42.2% 42.7% 81.2% 1.0 2.8 3.8 2.6 4.0 3.4 1.0 4.2 0.0 28.4 19.2
2021/2022. Kadett NB 28 28 56.9% 44.9% 19.3% 42.0% 49.8% 1.4 3.7 5.1 3.1 6.3 4.1 1.9 8.6 0.1 36.6 20.9
2021/2022. összesen: 43 34 57.5% 42.9% 23.8% 42.6% 51.0% 1.3 3.1 4.4 3.3 5.0 4.1 1.5 7.0 0.2 32.9 19.5
2020/2021. Junior NB 6 0 64.3% 0.0% 26.7% 36.2% 80.0% 0.5 1.5 2.0 3.8 2.5 1.3 0.8 1.7 0.2 18.8 8.3
2020/2021. Junior/B (Bp.) 6 2 50.0% 50.0% 14.3% 32.1% 66.7% 2.7 2.3 5.0 3.7 2.5 1.7 1.0 2.5 0.0 22.7 8.3
2020/2021. Kadett NB 11 9 66.0% 66.7% 22.4% 49.7% 56.8% 1.4 2.4 3.7 2.7 4.3 4.0 1.9 6.1 0.0 30.4 19.0
2020/2021. Kadett/B (Bp.) 7 7 64.6% 25.0% 19.4% 51.3% 40.7% 2.3 4.4 6.7 4.4 3.1 3.3 2.6 5.7 0.4 31.9 21.1
2020/2021. összesen: 30 18 63.4% 33.3% 21.1% 45.9% 53.6% 1.7 2.7 4.3 3.5 3.3 2.8 1.7 4.4 0.1 26.9 15.2
2019/2020. Kadett NB 8 1 56.7% 25.0% 26.5% 36.3% 65.0% 0.2 0.9 1.1 3.0 2.2 2.1 2.4 2.0 0.0 24.0 11.5
2019/2020. Kadett/B (Bp.) 11 7 39.2% 23.8% 31.3% 32.9% 64.6% 0.6 2.1 2.7 3.2 3.2 2.5 2.1 4.4 0.1 25.7 14.5
2019/2020. Serdülő NB 9 4 61.6% 61.1% 18.4% 47.7% 55.7% 1.4 1.9 3.3 5.1 2.8 3.0 1.6 5.7 0.0 19.4 21.0
2019/2020. összesen: 28 12 53.9% 37.3% 26.5% 39.3% 60.5% 0.8 1.7 2.5 3.8 2.8 2.5 2.0 4.1 0.0 23.2 15.7
2018/2019. Kadett NB 1 0 66.7% - 0.0% 22.2% 0.0% 0.0 1.0 1.0 2.0 1.0 1.0 2.0 1.0 0.0 18.0 4.0
2018/2019. Serdülő NB 18 6 50.5% 33.3% 23.8% 40.9% 40.7% 0.6 1.3 1.9 2.9 2.4 2.0 2.1 2.4 0.1 17.7 9.0
2018/2019. Serdülő/B (Bp.) 17 3 52.9% 40.9% 17.5% 42.8% 37.3% 0.9 1.5 2.4 4.4 2.2 2.5 1.9 3.0 0.1 17.9 10.4
2018/2019. összesen: 36 9 52.0% 37.0% 19.3% 41.3% 38.2% 0.7 1.4 2.1 3.6 2.3 2.2 2.0 2.7 0.1 17.8 9.5
2017/2018. Serdülő/B (Bp.) 3 0 27.8% 0.0% - 25.0% 50.0% 0.3 1.3 1.7 3.0 2.3 1.3 2.0 1.3 0.0 15.0 4.0
2017/2018. U12 6 4 16.7% 0.0% 0.0% 15.2% 56.5% 0.5 1.2 1.7 2.2 4.2 1.2 1.5 1.8 0.0 14.0 4.5
2017/2018. összesen: 9 4 20.0% 0.0% 0.0% 18.2% 55.6% 0.4 1.2 1.7 2.4 3.6 1.2 1.7 1.7 0.0 14.3 4.3
2016/2017. Serdülő/B (Bp.) 6 0 30.0% 0.0% 0.0% 25.7% 37.5% 0.3 1.3 1.7 2.8 2.8 1.5 1.3 1.3 0.0 17.8 3.5
2016/2017. U12 13 8 34.8% 0.0% 0.0% 30.0% 36.6% 0.7 1.5 2.2 2.7 2.3 1.7 1.6 2.8 0.2 15.2 6.6
2016/2017. összesen: 19 8 33.3% 0.0% 0.0% 28.7% 36.7% 0.6 1.5 2.1 2.7 2.5 1.6 1.5 2.4 0.1 16.1 5.6
2015/2016. U12 12 7 22.6% 0.0% - 21.2% 22.7% 0.2 0.9 1.1 1.9 2.1 0.8 1.0 0.8 0.0 13.6 1.6
2015/2016. összesen: 12 7 22.6% 0.0% - 21.2% 22.7% 0.2 0.9 1.1 1.9 2.1 0.8 1.0 0.8 0.0 13.6 1.6
mindösszesen: 393 203 56.6% 39.7% 26.1% 41.6% 57.1% 0.8 2.3 3.0 2.3 2.7 2.4 1.5 3.6 0.1 22.8 12.1
Copyright © 2021 Budafoki Kosárlabda Klub. Powered by Sportsmarshal™. Webdesign: Graphite Kreatív