• BKSZ
  • MKOSZ
  • Facebook
Budafoki Kosárlabda Klub Logo
  • Főoldal
  • Egyesület
    • Elérhetőségek
    • Szakmai stáb
    • Támogatók
  • BéKáK Kosársuli
    • Ismertető
    • Kosársuli foglalkozások
    • Kosárovi foglalkozások
  • Versenynaptár
    • Legfrissebb eredmények
    • Következő mérkőzések
  • Adatbázis
    • Játékosaink
    • Termek
    • Évadok
  • Információk
    • Mérkőzésbelépők - jegyárusítás
    • Pályarendszabályok
    • Látványsportág támogatás TAO
    • Számviteli beszámoló
    • Adatkezelési tájékoztatás
  • Letöltések
  • Adatlap
Budafok-Tétény
Hunbasket
Equilor

Eredmények

Csapataink

  • · NB II./KIEM
  • · NB I./B
  • · U21
  • · Junior NB
  • · Serdülő NB
  • · Serdülő NB
Hunbasket
Budafok-Tétény
Online X TV
TURSICS Krisztián
Statisztikák

Átlagok

Évad Kiírás M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
2023/2024. NB I./B 27 15 51.5% 40.5% 38.3% 40.5% 78.6% 0.1 1.6 1.7 0.4 1.1 2.6 1.3 1.6 0.0 23.8 11.0
2023/2024. összesen: 27 15 51.5% 40.5% 38.3% 40.5% 78.6% 0.1 1.6 1.7 0.4 1.1 2.6 1.3 1.6 0.0 23.8 11.0
2022/2023. Hepp Kupa 3 2 - 57.1% 42.9% 46.4% 60.0% 0.3 2.3 2.7 1.0 2.7 4.0 1.0 2.3 0.0 26.0 12.7
2022/2023. NB I./B 28 22 58.0% 56.0% 36.2% 43.0% 79.4% 0.2 1.8 2.0 0.7 1.8 5.2 1.3 3.3 0.0 28.5 14.9
2022/2023. összesen: 31 24 58.0% 56.1% 36.8% 43.3% 78.4% 0.2 1.9 2.1 0.7 1.9 5.1 1.3 3.2 0.0 28.3 14.6
2021/2022. Hepp Kupa 4 1 60.0% 54.5% 33.3% 43.2% 57.1% 0.5 0.5 1.0 0.8 1.5 6.0 2.2 2.2 0.0 28.5 10.8
2021/2022. NB II./A 22 14 52.0% 60.6% 43.2% 47.5% 46.2% 0.2 1.9 2.1 1.0 1.5 6.2 0.9 1.3 0.0 23.4 10.9
2021/2022. összesen: 26 15 53.3% 59.1% 41.8% 46.8% 48.5% 0.3 1.7 1.9 1.0 1.5 6.2 1.1 1.4 0.0 24.2 10.9
2018/2019. Hepp Kupa 1 1 100.0% 0.0% 20.0% 44.4% 75.0% 0.0 2.0 2.0 1.0 4.0 7.0 0.0 2.0 1.0 23.0 12.0
2018/2019. NB I./B 16 16 59.4% 50.0% 41.7% 46.4% 62.2% 0.2 2.4 2.6 0.7 2.9 5.2 1.9 2.7 0.0 32.9 15.4
2018/2019. összesen: 17 17 62.9% 48.6% 40.8% 46.4% 63.3% 0.2 2.4 2.6 0.7 3.0 5.3 1.8 2.6 0.1 32.4 15.2
2017/2018. Hepp Kupa 3 3 83.3% 60.0% 35.7% 50.0% 94.4% 0.0 2.0 2.0 0.7 1.7 4.3 1.3 5.7 0.0 32.3 27.0
2017/2018. NB I./B 32 31 63.0% 46.8% 38.9% 47.3% 69.5% 0.2 2.2 2.4 0.9 2.4 6.6 1.5 3.4 0.1 31.4 17.6
2017/2018. összesen: 35 34 64.0% 49.5% 38.6% 47.6% 72.8% 0.2 2.2 2.4 0.9 2.3 6.4 1.5 3.6 0.1 31.5 18.4
mindösszesen: 136 105 60.1% 50.9% 38.9% 45.2% 71.8% 0.2 1.9 2.1 0.7 1.9 5.2 1.4 2.6 0.0 27.9 14.2
Copyright © 2021 Budafoki Kosárlabda Klub. Powered by Sportsmarshal™. Webdesign: Graphite Kreatív