• BKSZ
  • MKOSZ
  • Facebook
Budafoki Kosárlabda Klub Logo
  • Főoldal
  • Egyesület
    • Elérhetőségek
    • Szakmai stáb
    • Támogatók
  • BéKáK Kosársuli
    • Ismertető
    • Kosársuli foglalkozások
    • Kosárovi foglalkozások
  • Versenynaptár
    • Legfrissebb eredmények
    • Következő mérkőzések
  • Adatbázis
    • Játékosaink
    • Termek
    • Évadok
  • Információk
    • Mérkőzésbelépők - jegyárusítás
    • Pályarendszabályok
    • Látványsportág támogatás TAO
    • Számviteli beszámoló
    • Adatkezelési tájékoztatás
  • Letöltések
  • Adatlap
Budafok-Tétény
Hunbasket
Equilor

Eredmények

Csapataink

  • · NB II./KIEM
  • · NB I./B
  • · U21
  • · Junior NB
  • · Serdülő NB
  • · Serdülő NB
Hunbasket
Budafok-Tétény
Online X TV
KOSZTOLÁNCZY Bálint
Statisztikák

Átlagok

Évad Kiírás M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
2020/2021. Junior NB 6 3 75.0% 33.3% 33.3% 43.3% 75.0% 0.8 2.2 3.0 2.8 2.2 1.3 0.8 1.0 0.2 19.5 12.2
2020/2021. Junior/B (Bp.) 4 3 62.5% 14.3% 16.0% 25.0% 50.0% 1.0 2.8 3.8 5.5 2.8 2.2 2.0 1.8 0.0 20.2 7.2
2020/2021. Regionális 4 1 33.3% 0.0% 16.7% 20.0% 16.7% 0.2 0.5 0.8 1.0 0.8 0.5 1.5 0.8 0.0 10.5 1.5
2020/2021. U20 7 0 66.7% 66.7% 40.0% 45.2% 50.0% 0.1 1.4 1.6 0.9 1.1 0.9 0.9 0.1 0.1 11.9 5.6
2020/2021. összesen: 21 7 66.7% 30.8% 29.3% 37.2% 45.5% 0.5 1.7 2.2 2.3 1.7 1.2 1.2 0.8 0.1 15.4 7.0
2019/2020. Junior NB 7 0 33.3% 33.3% 16.7% 20.8% 0.0% 0.0 0.3 0.3 0.3 1.4 1.4 0.4 0.1 0.1 12.3 1.9
2019/2020. Junior/B (Bp.) 3 1 70.6% 0.0% 13.3% 35.0% 25.0% 0.3 0.0 0.3 5.0 1.0 3.7 1.7 1.0 0.3 22.0 10.3
2019/2020. összesen: 10 1 65.0% 9.1% 15.2% 29.7% 16.7% 0.1 0.2 0.3 1.7 1.3 2.1 0.8 0.4 0.2 15.2 4.4
2018/2019. Kadett NB 11 7 61.5% 30.8% 21.9% 38.0% 50.0% 0.0 0.9 0.9 1.0 2.4 1.1 1.4 0.7 0.1 19.5 6.1
2018/2019. Kadett/B (Bp.) 12 9 41.5% 18.8% 20.4% 27.9% 25.0% 0.3 0.8 1.1 1.4 1.8 1.5 0.9 0.4 0.2 20.9 6.2
2018/2019. összesen: 23 16 49.3% 24.1% 20.9% 31.9% 40.0% 0.2 0.8 1.0 1.2 2.0 1.3 1.1 0.6 0.1 20.3 6.2
2017/2018. Kadett NB 14 2 38.5% 33.3% 18.2% 28.8% 100.0% 0.1 0.7 0.8 0.8 1.7 1.1 0.6 0.6 0.1 14.6 2.9
2017/2018. Kadett/B (Bp.) 10 0 35.7% 36.4% 10.0% 28.6% 70.0% 0.4 0.9 1.3 0.7 1.5 0.7 1.1 0.8 0.0 13.9 2.8
2017/2018. összesen: 24 2 37.0% 34.3% 15.6% 28.7% 75.0% 0.2 0.8 1.0 0.8 1.6 0.9 0.8 0.7 0.0 14.3 2.8
mindösszesen: 78 26 52.8% 27.7% 22.6% 32.6% 46.7% 0.3 1.0 1.2 1.4 1.7 1.3 1.0 0.6 0.1 16.5 5.1
Copyright © 2021 Budafoki Kosárlabda Klub. Powered by Sportsmarshal™. Webdesign: Graphite Kreatív