| CSALLÓKÖZI Vilmos | ||
| Statisztikák |
Átlagok
| Évad | Kiírás | M | MK | 2pK | 2p | 3p | Mez. | 1p | T | V | T+V | SZ | E | A | F | K | B | Idő | Pont |
| 2019/2020. | Serdülő/B (Bp.) | 7 | 4 | 43.5% | 14.3% | - | 36.7% | 21.4% | 1.6 | 3.1 | 4.7 | 1.9 | 3.3 | 0.3 | 1.0 | 1.1 | 0.3 | 22.0 | 3.6 |
| 2019/2020. | összesen: | 7 | 4 | 43.5% | 14.3% | - | 36.7% | 21.4% | 1.6 | 3.1 | 4.7 | 1.9 | 3.3 | 0.3 | 1.0 | 1.1 | 0.3 | 22.0 | 3.6 |
| mindösszesen: | 7 | 4 | 43.5% | 14.3% | - | 36.7% | 21.4% | 1.6 | 3.1 | 4.7 | 1.9 | 3.3 | 0.3 | 1.0 | 1.1 | 0.3 | 22.0 | 3.6 | |
