• BKSZ
  • MKOSZ
  • Facebook
Budafoki Kosárlabda Klub Logo
  • Főoldal
  • Egyesület
    • Elérhetőségek
    • Szakmai stáb
    • Támogatók
  • BéKáK Kosársuli
    • Ismertető
    • Kosársuli foglalkozások
    • Kosárovi foglalkozások
  • Versenynaptár
    • Legfrissebb eredmények
    • Következő mérkőzések
  • Adatbázis
    • Játékosaink
    • Termek
    • Évadok
  • Információk
    • Mérkőzésbelépők - jegyárusítás
    • Pályarendszabályok
    • Látványsportág támogatás TAO
    • Számviteli beszámoló
    • Adatkezelési tájékoztatás
  • Letöltések
  • Adatlap
Budafok-Tétény
Hunbasket
Equilor

Eredmények

Csapataink

  • · NB II./KIEM
  • · NB I./B
  • · U21
  • · Junior NB
  • · Serdülő NB
  • · Serdülő NB
Hunbasket
Budafok-Tétény
Online X TV
CSÁKY Levente
Statisztikák

Átlagok

Évad Kiírás M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
2025/2026. Kadett NB 20 18 49.5% 29.4% 26.0% 36.1% 48.1% 0.8 1.4 2.2 3.2 4.6 1.9 3.0 2.1 0.0 19.9 10.7
2025/2026. összesen: 20 18 49.5% 29.4% 26.0% 36.1% 48.1% 0.8 1.4 2.2 3.2 4.6 1.9 3.0 2.1 0.0 19.9 10.7
2024/2025. Kadett/B (Bp.) 5 2 47.4% 0.0% 40.0% 39.5% 42.9% 0.2 1.6 1.8 3.8 1.4 2.4 2.0 0.8 0.0 17.8 7.8
2024/2025. Serdülő NB 20 2 47.4% 44.3% 23.7% 40.2% 44.4% 1.2 1.9 3.1 3.8 3.2 2.1 2.3 2.6 0.2 19.1 13.6
2024/2025. összesen: 25 4 47.4% 41.9% 26.4% 40.1% 44.3% 1.0 1.8 2.9 3.8 2.8 2.2 2.2 2.3 0.2 18.8 12.4
2023/2024. Serdülő NB 35 1 45.0% 34.5% 26.3% 41.5% 46.4% 0.9 1.3 2.2 3.0 3.0 1.8 2.5 2.5 0.0 18.7 8.3
2023/2024. Serdülő/B (Bp.) 19 0 58.6% 44.8% 18.8% 54.2% 42.6% 1.5 1.9 3.4 5.1 2.5 4.1 2.6 3.8 0.1 20.6 15.9
2023/2024. összesen: 54 1 51.7% 38.1% 22.9% 47.4% 44.4% 1.1 1.5 2.6 3.7 2.8 2.6 2.6 2.9 0.0 19.4 11.0
2022/2023. U12 14 9 - - - - 50.9% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 10.0
2022/2023. összesen: 14 9 - - - - 50.9% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 10.0
2021/2022. U11 12 4 - - - - 43.2% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 13.5
2021/2022. U12 6 3 - - - - 40.0% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.7
2021/2022. összesen: 18 7 - - - - 42.6% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 10.9
2020/2021. U11 8 0 - - - - 66.7% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.8
2020/2021. összesen: 8 0 - - - - 66.7% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.8
mindösszesen: 139 39 75.3% 37.3% 25.7% 57.6% 45.8% 0.7 1.1 1.9 2.6 2.3 1.7 1.8 1.9 0.0 13.8 10.7
Copyright © 2021 Budafoki Kosárlabda Klub. Powered by Sportsmarshal™. Webdesign: Graphite Kreatív