| DOBOS Máté | ||
| Statisztikák |
Átlagok
| Évad | Kiírás | M | MK | 2pK | 2p | 3p | Mez. | 1p | T | V | T+V | SZ | E | A | F | K | B | Idő | Pont |
| 2022/2023. | Serdülő NB | 10 | 0 | 52.6% | 33.3% | - | 50.0% | 33.3% | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 0.4 | 2.3 | 0.0 | 0.1 | 0.5 | 0.0 | 10.2 | 2.3 |
| 2022/2023. | összesen: | 10 | 0 | 52.6% | 33.3% | - | 50.0% | 33.3% | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 0.4 | 2.3 | 0.0 | 0.1 | 0.5 | 0.0 | 10.2 | 2.3 |
| mindösszesen: | 10 | 0 | 52.6% | 33.3% | - | 50.0% | 33.3% | 0.0 | 0.2 | 0.2 | 0.4 | 2.3 | 0.0 | 0.1 | 0.5 | 0.0 | 10.2 | 2.3 | |
