• BKSZ
  • MKOSZ
  • Facebook
Budafoki Kosárlabda Klub Logo
  • Főoldal
  • Egyesület
    • Elérhetőségek
    • Szakmai stáb
    • Támogatók
  • BéKáK Kosársuli
    • Ismertető
    • Kosársuli foglalkozások
    • Kosárovi foglalkozások
  • Versenynaptár
    • Legfrissebb eredmények
    • Következő mérkőzések
  • Adatbázis
    • Játékosaink
    • Termek
    • Évadok
  • Információk
    • Mérkőzésbelépők - jegyárusítás
    • Pályarendszabályok
    • Látványsportág támogatás TAO
    • Számviteli beszámoló
    • Adatkezelési tájékoztatás
  • Letöltések
  • Adatlap
Budafok-Tétény
Hunbasket
Equilor

Eredmények

Csapataink

  • · NB II./KIEM
  • · NB I./B
  • · U21
  • · Junior NB
  • · Serdülő NB
  • · Serdülő NB
Hunbasket
Budafok-Tétény
Online X TV
BUDAFOK
Eredmények | Következik | Egyéni statisztikák | Plusz-mínusz elemzés
2026/2027. | 2025/2026. | 2024/2025. | 2023/2024. | 2022/2023. | 2019/2020. | 2018/2019. | 2017/2018. | 2016/2017. | 2015/2016. | 2014/2015. | 2013/2014. | 2010/2011. | 2008/2009. | 2007/2008. | 2006/2007. | 2005/2006. | 2004/2005. | 2003/2004. | 2002/2003.

Átlagok

Játékos M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
DREVENKA Dávid 29 29 56.8% 45.3% 30.9% 40.9% 80.4% 0.9 5.2 6.1 2.8 3.6 4.0 3.3 2.6 0.1 34.9 16.2
FEHÉR Csaba 29 26 61.0% 45.2% 28.2% 41.2% 64.9% 1.2 3.9 5.1 1.9 2.9 3.1 3.3 2.8 0.2 32.8 15.5
LADOS Erik 31 30 62.2% 55.1% 19.0% 49.3% 66.9% 1.0 1.5 2.5 2.5 3.2 2.1 3.3 4.6 0.1 26.1 11.6
MÉSZÁROS Bence 22 12 57.1% 50.0% 38.7% 44.7% 72.7% 0.5 1.0 1.4 1.3 1.2 1.5 1.4 2.0 0.0 24.6 10.4
TÓTH Szabolcs 22 18 53.4% 53.8% 38.9% 51.9% 88.5% 1.0 3.7 4.7 0.4 1.1 1.0 2.6 1.6 0.4 18.7 8.7
VERBÉNYI Kálmán 30 27 66.7% 46.7% 0.0% 55.0% 50.9% 1.7 3.9 5.6 1.2 1.3 1.6 2.5 1.7 0.4 20.2 7.9
PÉTERFAI Richárd 3 0 66.7% 60.0% - 61.5% 71.4% 0.3 1.0 1.3 0.7 0.0 1.0 1.7 2.0 0.3 12.0 7.0
MÉSZÁROS Csaba 25 7 45.8% 56.4% 16.4% 37.1% 76.7% 0.4 0.7 1.1 0.3 0.7 1.1 1.4 1.7 0.0 20.7 5.8
FEKETE József 30 2 48.9% 58.5% 0.0% 52.9% 47.8% 1.9 2.6 4.5 0.5 1.2 0.4 2.4 1.3 0.5 12.1 4.3
STEIER Krisztián 28 5 56.0% 51.4% 46.2% 51.2% 30.8% 0.9 1.1 2.1 0.5 0.8 0.5 1.0 0.4 0.1 13.0 3.7
TIBA János 27 3 44.8% 48.2% 0.0% 46.0% 55.6% 0.8 1.4 2.2 0.4 0.7 0.7 2.4 1.3 0.1 13.5 3.7
GRAF András 7 0 55.6% 80.0% - 64.3% 25.0% 0.3 0.7 1.0 0.6 2.3 1.3 1.4 1.6 0.0 15.4 2.9
SENKÁR László 25 1 62.5% 27.6% 16.7% 35.1% 47.6% 0.1 0.5 0.6 0.3 0.7 0.4 1.8 0.8 0.0 9.6 2.1
SZŐKE Olivér 20 0 75.0% 50.0% 22.2% 40.0% 100.0% 0.1 0.1 0.2 0.3 0.1 0.4 0.3 0.1 0.0 6.0 0.8

Összesített mutatók

Játékos M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
DREVENKA Dávid 29 29 42/74 81/179 60/194 183/447 45/56 26 150 176 81 105 117 95 75 3 1013 471
FEHÉR Csaba 29 26 50/82 71/157 49/174 170/413 61/94 34 114 148 54 84 91 95 82 5 952 450
LADOS Erik 31 30 61/98 59/107 12/63 132/268 83/124 32 46 78 77 99 66 102 143 2 809 359
VERBÉNYI Kálmán 30 27 56/84 49/105 0/2 105/191 27/53 51 116 167 37 40 48 74 52 12 607 237
MÉSZÁROS Bence 22 12 20/35 22/44 43/111 85/190 16/22 10 21 31 28 27 34 30 44 0 542 229
TÓTH Szabolcs 22 18 39/73 35/65 7/18 81/156 23/26 21 82 103 8 24 21 57 36 9 411 192
MÉSZÁROS Csaba 25 7 11/24 31/55 10/61 52/140 33/43 11 17 28 7 17 28 36 43 1 517 146
FEKETE József 30 2 23/47 31/53 0/2 54/102 22/46 57 78 135 14 37 12 73 39 15 364 130
STEIER Krisztián 28 5 14/25 18/35 12/26 44/86 4/13 26 32 58 14 21 15 29 11 2 365 104
TIBA János 27 3 13/29 27/56 0/2 40/87 20/36 21 38 59 11 19 19 65 36 3 365 100
SENKÁR László 25 1 10/16 8/29 2/12 20/57 10/21 2 12 14 7 18 11 46 21 1 239 52
PÉTERFAI Richárd 3 0 2/3 6/10 0/0 8/13 5/7 1 3 4 2 0 3 5 6 1 36 21
GRAF András 7 0 5/9 4/5 0/0 9/14 2/8 2 5 7 4 16 9 10 11 0 108 20
SZŐKE Olivér 20 0 3/4 1/2 2/9 6/15 3/3 2 3 5 7 2 8 6 3 0 120 17
Copyright © 2021 Budafoki Kosárlabda Klub. Powered by Sportsmarshal™. Webdesign: Graphite Kreatív