• BKSZ
  • MKOSZ
  • Facebook
Budafoki Kosárlabda Klub Logo
  • Főoldal
  • Egyesület
    • Elérhetőségek
    • Szakmai stáb
    • Támogatók
  • BéKáK Kosársuli
    • Ismertető
    • Kosársuli foglalkozások
    • Kosárovi foglalkozások
  • Versenynaptár
    • Legfrissebb eredmények
    • Következő mérkőzések
  • Adatbázis
    • Játékosaink
    • Termek
    • Évadok
  • Információk
    • Mérkőzésbelépők - jegyárusítás
    • Pályarendszabályok
    • Látványsportág támogatás TAO
    • Számviteli beszámoló
    • Adatkezelési tájékoztatás
  • Letöltések
  • Adatlap
Budafok-Tétény
Hunbasket
Equilor

Eredmények

Csapataink

  • · NB II./KIEM
  • · NB I./B
  • · U21
  • · Junior NB
  • · Serdülő NB
  • · Serdülő NB
Hunbasket
Budafok-Tétény
Online X TV
BUDAFOK
Eredmények | Következik | Egyéni statisztikák | Plusz-mínusz elemzés
2026/2027. | 2025/2026. | 2024/2025. | 2023/2024. | 2022/2023. | 2019/2020. | 2018/2019. | 2017/2018. | 2016/2017. | 2015/2016. | 2014/2015. | 2013/2014. | 2010/2011. | 2008/2009. | 2007/2008. | 2006/2007. | 2005/2006. | 2004/2005. | 2003/2004. | 2002/2003.

Átlagok

Játékos M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
KÁROLY Máté 29 27 60.0% 34.3% 29.6% 43.6% 79.7% 2.1 3.2 5.3 3.6 3.1 2.7 1.9 5.6 0.2 37.4 21.1
VÁRSZEGI Zoltán 23 20 46.6% 37.5% 29.2% 38.8% 79.0% 1.7 4.3 6.0 2.6 2.6 2.0 3.0 4.9 0.1 33.3 15.8
NYÍRY Péter 18 16 63.3% 34.8% 29.3% 40.2% 68.9% 1.2 3.7 4.9 1.3 3.1 3.8 2.3 2.6 0.1 33.2 12.5
HALMOS Zsolt 18 15 52.1% 30.3% 45.7% 46.2% 72.7% 2.1 3.4 5.5 1.5 1.9 1.3 3.3 2.0 0.2 28.2 11.4
SZENTELEKI László 29 11 58.3% 45.2% 35.4% 45.9% 76.1% 0.9 2.3 3.1 1.6 1.9 1.5 2.4 1.9 0.5 24.8 10.7
VIZI Balázs 28 21 65.4% 32.6% 34.9% 50.8% 64.2% 1.3 3.9 5.2 1.1 1.8 1.7 3.5 1.8 0.4 24.7 9.1
MINDLER István 32 26 52.5% 33.3% 29.5% 40.2% 63.4% 0.5 2.7 3.2 1.6 2.2 3.2 2.3 2.0 0.0 27.0 7.4
PÁSZTOR Gábor 6 1 60.0% - 54.5% 56.2% 50.0% 0.3 0.5 0.8 0.8 1.2 0.8 0.7 1.7 0.0 11.0 4.8
VAJDA Péter 28 4 33.3% 27.8% 21.7% 26.5% 50.0% 1.2 2.5 3.7 1.7 1.2 1.1 2.1 0.9 0.5 15.7 3.4
GLAVATITY Dénes 18 2 64.5% 15.4% 33.3% 48.0% 60.0% 1.1 1.4 2.5 0.4 0.7 0.3 1.3 0.4 0.2 9.9 3.1
KÁRPÁTI Zsolt 25 5 51.2% 25.0% 50.0% 45.6% 73.7% 0.7 1.2 2.0 0.3 1.0 0.2 1.8 0.7 0.2 12.1 2.7
KOVÁCS-VERES Ádám 5 0 66.7% 40.0% - 50.0% 50.0% 0.2 1.0 1.2 0.0 1.2 0.0 1.6 1.2 0.0 9.2 2.2
BUDAY Levente 1 0 50.0% 0.0% - 33.3% - 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0 2.0
DANKAI Márton 8 0 28.6% 0.0% 20.0% 17.4% 0.0% 0.2 0.9 1.1 1.1 0.9 0.6 0.6 0.5 0.1 11.0 1.2
KOZMA Gábor 10 1 50.0% 33.3% 0.0% 33.3% 100.0% 0.2 0.5 0.7 0.3 0.3 0.5 0.4 0.4 0.0 8.2 1.0
KAKUK Tamás 2 0 - - - - - 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 2.5 0.0

Összesített mutatók

Játékos M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
KÁROLY Máté 29 27 117/195 34/99 48/162 199/456 165/207 61 93 154 104 90 77 54 162 5 1084 611
VÁRSZEGI Zoltán 23 20 61/131 30/80 28/96 119/307 98/124 40 99 139 60 59 47 70 112 3 766 364
SZENTELEKI László 29 11 49/84 28/62 34/96 111/242 54/71 25 66 91 47 54 43 71 56 14 719 310
VIZI Balázs 28 21 68/104 15/46 15/43 98/193 43/67 37 108 145 32 49 48 97 51 11 691 254
MINDLER István 32 26 52/99 19/57 23/78 94/234 26/41 17 86 103 50 71 103 74 64 1 863 237
NYÍRY Péter 18 16 38/60 8/23 34/116 80/199 31/45 22 66 88 23 56 69 41 47 1 597 225
HALMOS Zsolt 18 15 49/94 10/33 21/46 80/173 24/33 37 62 99 27 35 23 59 36 3 508 205
VAJDA Péter 28 4 15/45 5/18 15/69 35/132 11/22 33 71 104 47 35 31 60 24 15 439 96
KÁRPÁTI Zsolt 25 5 22/43 3/12 1/2 26/57 14/19 18 31 49 8 24 4 46 18 5 302 67
GLAVATITY Dénes 18 2 20/31 2/13 2/6 24/50 6/10 20 25 45 7 12 6 24 8 3 179 56
PÁSZTOR Gábor 6 1 3/5 0/0 6/11 9/16 5/10 2 3 5 5 7 5 4 10 0 66 29
KOVÁCS-VERES Ádám 5 0 2/3 2/5 0/0 4/8 3/6 1 5 6 0 6 0 8 6 0 46 11
DANKAI Márton 8 0 2/7 0/6 2/10 4/23 0/5 2 7 9 9 7 5 5 4 1 88 10
KOZMA Gábor 10 1 2/4 1/3 0/2 3/9 4/4 2 5 7 3 3 5 4 4 0 82 10
BUDAY Levente 1 0 1/2 0/1 0/0 1/3 0/0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 3 2
KAKUK Tamás 2 0 0/0 0/0 0/0 0/0 0/0 0 0 0 2 0 0 1 0 0 5 0
Copyright © 2021 Budafoki Kosárlabda Klub. Powered by Sportsmarshal™. Webdesign: Graphite Kreatív