• BKSZ
  • MKOSZ
  • Facebook
Budafoki Kosárlabda Klub Logo
  • Főoldal
  • Egyesület
    • Elérhetőségek
    • Szakmai stáb
    • Támogatók
  • BéKáK Kosársuli
    • Ismertető
    • Kosársuli foglalkozások
    • Kosárovi foglalkozások
  • Versenynaptár
    • Legfrissebb eredmények
    • Következő mérkőzések
  • Adatbázis
    • Játékosaink
    • Termek
    • Évadok
  • Információk
    • Mérkőzésbelépők - jegyárusítás
    • Pályarendszabályok
    • Látványsportág támogatás TAO
    • Számviteli beszámoló
    • Adatkezelési tájékoztatás
  • Letöltések
  • Adatlap
Budafok-Tétény
Hunbasket
Equilor

Eredmények

Csapataink

  • · NB II./KIEM
  • · NB I./B
  • · U21
  • · Junior NB
  • · Serdülő NB
  • · Serdülő NB
Hunbasket
Budafok-Tétény
Online X TV
BUDAFOK II.
Eredmények | Következik | Egyéni statisztikák | Plusz-mínusz elemzés
2025/2026. | 2024/2025. | 2023/2024. | 2022/2023. | 2021/2022. | 2020/2021. | 2019/2020. | 2018/2019. | 2017/2018. | 2016/2017. | 2015/2016. | 2014/2015. | 2013/2014. | 2012/2013. | 2011/2012. | 2010/2011. | 2009/2010. | 2008/2009. | 2007/2008. | 2006/2007. | 2005/2006. | 2004/2005. | 2000/2001.

Átlagok

Játékos M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
SZENTELEKI László 4 2 78.6% 60.0% 20.0% 54.7% 72.7% 2.0 1.8 3.8 0.8 1.5 1.8 2.5 2.5 0.2 22.0 17.5
VÁRSZEGI Zoltán 5 2 70.0% 44.4% 26.7% 53.7% 63.2% 2.2 1.8 4.0 0.8 0.6 1.0 1.4 3.4 0.2 22.4 14.8
MINDLER István 5 5 59.1% 58.3% 26.7% 49.0% 50.0% 0.8 3.8 4.6 1.6 1.8 4.2 1.6 1.8 0.0 27.6 11.6
VAJDA Péter 5 5 73.9% 50.0% 17.6% 50.0% 38.9% 2.6 5.4 8.0 2.8 2.4 3.6 1.6 2.0 1.8 27.0 11.2
TAKÁCS Márton 4 2 75.0% 0.0% 0.0% 57.7% 66.7% 1.0 4.0 5.0 1.5 1.0 1.5 1.5 2.8 1.0 20.0 10.0
GLAVATITY Dénes 3 0 55.6% 60.0% 0.0% 50.0% 50.0% 0.3 4.3 4.7 1.3 1.7 1.3 2.7 0.7 0.7 15.0 6.0
BUDAY Levente 4 0 69.2% 66.7% 0.0% 50.0% 25.0% 1.2 0.2 1.5 1.5 1.5 2.8 1.2 1.5 0.0 16.2 5.8
BORS Miklós 5 1 68.8% 25.0% 0.0% 52.0% 50.0% 1.6 3.6 5.2 0.6 1.0 1.8 1.4 0.4 0.0 15.2 5.4
LACZKA István 1 1 33.3% - 25.0% 28.6% - 1.0 6.0 7.0 1.0 0.0 5.0 2.0 2.0 0.0 38.0 5.0
HUJBER Csaba 2 1 80.0% 16.7% - 45.5% - 1.0 4.5 5.5 0.0 1.5 0.5 1.5 1.0 0.5 15.5 5.0
KÁROLY Gábor 5 4 40.0% 50.0% 25.0% 36.4% 100.0% 1.0 1.4 2.4 1.8 0.8 2.2 1.8 0.8 0.2 17.8 4.0
PREKOPCSÁK Zoltán 4 1 83.3% 100.0% - 87.5% 50.0% 0.2 1.8 2.0 0.8 0.5 0.8 0.5 0.8 0.0 15.8 3.8
VERBÉNYI Kálmán 4 1 50.0% 0.0% - 33.3% - 0.8 1.0 1.8 0.5 1.0 0.5 1.0 0.0 0.5 8.8 1.0
FLECK Bálint 1 0 - 0.0% - 0.0% - 0.0 4.0 4.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 5.0 0.0

Összesített mutatók

Játékos M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
VÁRSZEGI Zoltán 5 2 21/30 4/9 4/15 29/54 12/19 11 9 20 4 3 5 7 17 1 112 74
SZENTELEKI László 4 2 22/28 3/5 4/20 29/53 8/11 8 7 15 3 6 7 10 10 1 88 70
MINDLER István 5 5 13/22 7/12 4/15 24/49 6/12 4 19 23 8 9 21 8 9 0 138 58
VAJDA Péter 5 5 17/23 3/6 3/17 23/46 7/18 13 27 40 14 12 18 8 10 9 135 56
TAKÁCS Márton 4 2 15/20 0/2 0/4 15/26 10/15 4 16 20 6 4 6 6 11 4 80 40
BORS Miklós 5 1 11/16 2/8 0/1 13/25 1/2 8 18 26 3 5 9 7 2 0 76 27
BUDAY Levente 4 0 9/13 2/3 0/6 11/22 1/4 5 1 6 6 6 11 5 6 0 65 23
KÁROLY Gábor 5 4 4/10 2/4 2/8 8/22 2/2 5 7 12 9 4 11 9 4 1 89 20
GLAVATITY Dénes 3 0 5/9 3/5 0/2 8/16 2/4 1 13 14 4 5 4 8 2 2 45 18
PREKOPCSÁK Zoltán 4 1 5/6 2/2 0/0 7/8 1/2 1 7 8 3 2 3 2 3 0 63 15
HUJBER Csaba 2 1 4/5 1/6 0/0 5/11 0/0 2 9 11 0 3 1 3 2 1 31 10
LACZKA István 1 1 1/3 0/0 1/4 2/7 0/0 1 6 7 1 0 5 2 2 0 38 5
VERBÉNYI Kálmán 4 1 2/4 0/2 0/0 2/6 0/0 3 4 7 2 4 2 4 0 2 35 4
FLECK Bálint 1 0 0/0 0/1 0/0 0/1 0/0 0 4 4 0 0 1 1 0 1 5 0
Copyright © 2021 Budafoki Kosárlabda Klub. Powered by Sportsmarshal™. Webdesign: Graphite Kreatív