• BKSZ
  • MKOSZ
  • Facebook
Budafoki Kosárlabda Klub Logo
  • Főoldal
  • Egyesület
    • Elérhetőségek
    • Szakmai stáb
    • Támogatók
  • BéKáK Kosársuli
    • Ismertető
    • Kosársuli foglalkozások
    • Kosárovi foglalkozások
  • Versenynaptár
    • Legfrissebb eredmények
    • Következő mérkőzések
  • Adatbázis
    • Játékosaink
    • Termek
    • Évadok
  • Információk
    • Mérkőzésbelépők - jegyárusítás
    • Pályarendszabályok
    • Látványsportág támogatás TAO
    • Számviteli beszámoló
    • Adatkezelési tájékoztatás
  • Letöltések
  • Adatlap
Budafok-Tétény
Hunbasket
Equilor

Eredmények

Csapataink

  • · NB II./KIEM
  • · NB I./B
  • · U21
  • · Junior NB
  • · Serdülő NB
  • · Serdülő NB
Hunbasket
Budafok-Tétény
Online X TV
BUDAFOK II.
Eredmények | Következik | Egyéni statisztikák | Plusz-mínusz elemzés
2025/2026. | 2024/2025. | 2023/2024. | 2022/2023. | 2021/2022. | 2020/2021. | 2019/2020. | 2018/2019. | 2017/2018. | 2016/2017. | 2015/2016. | 2014/2015. | 2013/2014. | 2012/2013. | 2011/2012. | 2010/2011. | 2009/2010. | 2008/2009. | 2007/2008. | 2006/2007. | 2005/2006. | 2004/2005. | 2000/2001.

Átlagok

Játékos M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
VARGA Balázs Péter 17 15 69.1% 21.4% 25.0% 57.4% 68.9% 3.4 5.6 9.0 1.4 1.9 2.7 1.2 3.9 0.2 26.5 20.4
SZÁLAS Gábor 22 20 59.5% 37.5% 34.7% 44.2% 60.0% 1.0 2.6 3.6 1.6 1.3 1.3 1.0 1.5 0.3 23.0 12.5
ÁCS Benedek 13 4 47.4% 42.9% 32.2% 37.0% 58.2% 0.7 2.8 3.5 1.7 1.7 1.8 1.2 3.8 0.0 23.2 12.4
HORVÁTH Márton 21 21 63.4% 77.8% 21.6% 53.1% 48.2% 2.2 7.5 9.8 1.2 1.9 1.9 2.1 2.3 2.0 25.7 11.6
TAKÁCS Márton 16 0 62.7% 37.8% 0.0% 52.1% 68.6% 1.5 2.7 4.2 1.2 0.6 1.0 1.3 2.0 0.2 15.6 9.8
SALAMON Tamás 20 2 57.1% 10.0% 30.5% 33.1% 78.9% 0.5 1.1 1.6 0.8 1.2 1.5 2.1 1.4 0.0 17.6 7.6
TAKÁCS Péter 24 16 57.5% 35.3% 22.2% 44.3% 75.0% 1.6 2.4 4.0 1.2 0.6 1.3 1.1 0.5 0.1 18.2 6.7
NAGY Levente 21 16 32.3% 18.2% 34.4% 31.5% 51.7% 1.6 3.7 5.2 1.2 1.6 3.8 1.4 0.9 0.0 23.8 6.6
LIPPAI Gábor 19 18 44.1% 0.0% 38.3% 37.1% 76.5% 0.5 2.7 3.2 1.4 2.2 4.1 1.8 2.9 0.2 26.1 6.5
MAROSSY Gergely 13 1 55.6% 27.3% 20.6% 31.7% 53.8% 0.4 2.1 2.5 1.1 1.9 2.5 0.8 0.8 0.1 15.8 4.2
HORVÁTH Róbert 20 7 26.9% 23.5% 33.3% 29.4% 80.0% 0.1 0.6 0.7 0.5 1.1 1.4 1.5 0.7 0.0 15.4 3.8
STANCZ Gábor 6 0 60.0% - 20.0% 46.7% 66.7% 0.2 1.2 1.3 0.7 0.5 0.0 1.2 1.0 0.0 8.0 3.5
SZIJJ Norbert 24 1 54.4% 0.0% 0.0% 49.2% 53.8% 1.5 2.8 4.3 1.1 0.6 1.0 1.8 0.8 0.7 13.0 2.9
BÓDY Gábor 20 4 50.0% 42.9% 15.0% 35.3% 72.7% 0.4 1.2 1.6 1.1 0.3 1.1 0.8 0.3 0.0 14.9 2.4

Összesített mutatók

Játékos M MK 2pK 2p 3p Mez. 1p T V T+V SZ E A F K B Idő Pont
VARGA Balázs Péter 17 15 121/175 3/14 12/48 136/237 62/90 58 95 153 23 32 46 21 67 3 450 346
SZÁLAS Gábor 22 20 50/84 9/24 41/118 100/226 33/55 21 58 79 35 28 28 21 34 6 507 274
HORVÁTH Márton 21 21 85/134 7/9 11/51 103/194 27/56 47 158 205 26 39 40 45 48 41 540 244
TAKÁCS Péter 24 16 46/80 18/51 6/27 70/158 15/20 38 57 95 30 14 32 26 13 2 436 161
ÁCS Benedek 13 4 18/38 3/7 29/90 50/135 32/55 9 36 45 22 22 23 16 49 0 301 161
TAKÁCS Márton 16 0 47/75 14/37 0/5 61/117 35/51 24 43 67 19 9 16 21 32 3 249 157
SALAMON Tamás 20 2 12/21 1/10 32/105 45/136 30/38 10 22 32 16 25 30 43 27 0 351 152
NAGY Levente 21 16 10/31 4/22 32/93 46/146 15/29 33 77 110 26 34 79 29 18 1 500 139
LIPPAI Gábor 19 18 15/34 0/8 18/47 33/89 39/51 9 51 60 26 42 77 34 55 3 496 123
HORVÁTH Róbert 20 7 7/26 4/17 14/42 25/85 12/15 2 11 13 9 23 27 30 14 0 308 76
SZIJJ Norbert 24 1 31/57 0/4 0/2 31/63 7/13 36 67 103 26 15 23 42 19 17 311 69
MAROSSY Gergely 13 1 10/18 3/11 7/34 20/63 7/13 5 27 32 14 25 33 10 11 1 205 54
BÓDY Gábor 20 4 12/24 3/7 3/20 18/51 8/11 8 25 33 21 7 21 15 7 0 298 47
STANCZ Gábor 6 0 6/10 0/0 1/5 7/15 6/9 1 7 8 4 3 0 7 6 0 48 21
Copyright © 2021 Budafoki Kosárlabda Klub. Powered by Sportsmarshal™. Webdesign: Graphite Kreatív